Jak rosną rośliny Jalapeno pomieszczeniu

Jak rosną rośliny Jalapeno pomieszczeniu

Nic przyprawy do gotowania jak świeżych papryczek. Kupując je w sklepie mogą być kosztowne i niewygodne. Ponieważ rośliny papryka jalapeno są dość łatwe w uprawie, dlaczego nie dodać kilka roślin do Twojej kuchni i cieszyć się świeże papryki przez cały rok?

Instrukcje

Jak rosną rośliny Jalapeno pomieszczeniu

• Kup zdrowy patrząc jalapeno roślin w sklepie do domu i ogrodu. Wygląd liści, które są bogate zielony kolor, i że przy delikatnie wydają się wiosną do życia. Unikaj roślin, które wydają się zbyt suche lub że zapach pleśni. Być przygotowany do ponownego garnek roślin raz ci przynieść go do domu.

• Linii na dnie doniczki z małych skał lub kamieni. To zapewnia duży drenaż dla roślin jalapeno. Zbyt dużo wilgoci spowoduje, że roślina gnije i nie dają żadnych papryki.

•Użyj dobre gleby w swoim zakładzie jalapeno. Gleby bogate są wykonane specjalnie dla wzrostu roślin i kwiatów. Składników pokarmowych w glebie bogatej dzielą się na dwie kategorie; mineralnych składników odżywczych i mineralnych składników odżywczych. Non mineralnych składników pokarmowych zawierają wodoru, węgla i tlenu. Składników mineralnych zawiera azot, fosfor, wapń, magnez, siarki, boru, miedzi, żelaza, chlorek, manganu, molibdenu i cynku. Ponownie garnek jalapeno roślin za pomocą ciemnego, bogate w składniki odżywcze gleby.

•Umieścić twój jalapeno roślin w okno, w którym otrzymuje co najmniej kilka godzin bezpośredniego światła słonecznego każdego dnia. Podlewaj rośliny dwa do trzech razy w tygodniu.

•Przesyłanie twój jalapeno roślin do większego garnka, gdy osiągnie około jedną nogą w wysokości. Pełna uprawiane rośliny mogą rosnąć do dwóch metrów wysokości, więc odpowiednio zaplanować dla tego rodzaju wzrostu.

•Pluck przy każdym suszone lub martwe liście w razie potrzeby. Umożliwić papryki do dojrzewają na zakład dla optymalnego smaku.

Porady & ostrzeżenia

  • Raz w miesiącu leczenia roślin jalapeno na patyku jedzenie roślin. Miejsce to około cal głąb gleby i wody, jak zwykle.