Jak naprawić Sony DSC P52

Jak naprawić Sony DSC P52

Jeszcze aparat cyfrowy Sony DSC-P52 jest wygodny kawałek elektroniki, ale tylko wtedy, gdy funkcjonuje prawidłowo. Choć całkowicie złamane DSC-P52 jest prawdopodobnie nie do naprawienia, z nim wiele problemów może być rozwiązany w domu. Większość problemów z każdego aparatu cyfrowego może być wstecz do niewłaściwego użycia lub ogólne zużycie.

Instrukcje

• Szukać komunikaty o błędach, które aparat jest wystawa. DSC-P52 posiada szereg standardowych ostrzeżenia i komunikaty o błędach, które mogą pomóc zidentyfikować problem. Na przykład jeśli komunikat o błędzie "nie pamięci", problem jest najprawdopodobniej, że twój pamięć jest pełna.

• Sprawdź baterie. Jeśli twój aparat zachowuje się powoli, lub jest nie włączanie w ogóle, baterie mogą być winy. Próba naładowania baterii włączone lub, jeśli to nie zadziała, należy umieścić dwa AA baterie w aparacie. Jeśli dołączone akumulatory nie działają prawidłowo, niech drenażu całkowicie, a następnie za ich w pełni. To należy je przywrócić do ich pierwotnego stanu fabrycznego.

• Sprawdź ustawienia aparatu. Jeśli masz wyłączony LCD monitor, lub lewej kamery w trybie źle, może na pierwszy zakładać, że aparat po prostu nie działa prawidłowo.

• Sprawdź, czy obiektyw. Patrzeć na wszelkie zadrapania lub skaz na szybie. Oczyść obiektyw z miękką szmatką. Jeśli obiektyw jest w porządku, a aparat jest nadal produkował zdjęcia z niewyjaśnione ślady na nich, problem jest wewnętrzny.

• Sprawdź pamięć przenośną. Wiele problemów z nagrywania lub przechowywanie zdjęć może być wstecz do memory stick. Upewnij się, że przestaw przełącznik na karcie pamięci nie jest ustawiona na pozycji "On"; to będzie Cię zatrzymać od nagrywania obrazów. Upewnij się, że jest wolny pokój na pendrive, i że memory stick jest poprawnie sformatowany dla DSC-P52.

• Sprawdź przyciski DSC-P52. Są one znikają, trudno wcisnąć lub po prostu czują się? Jeśli tak, oczyścić wszelkie zanieczyszczenia między przycisk i plastikowej obudowy. Wyprzeć kawałki gruzu, jeśli to konieczne, należy użyć może sprężonego powietrza.