Jak do koszenia trawy kryty

Jak do koszenia trawy kryty

Niektóre rosną trawy pomieszczeniu stworzyć indoor putting Greeny, domowych zabaw, dywany traw lub innych powodów. Nietradycyjnych stylu serwuje szereg celów, czy to dla rozrywki lub działać jako biodegradowalne podłogi. Zachować trawa przycięta, szczególnie dla kryty putting green, aby nadać mu wygląd czysty i utrzymane. Zamiast używać tradycyjnych stoczni narzędzia do przycinania trawy kryty, użyj narzędzia, które nie wymagają użycia silnika lub emitują szkodliwe toksyny do powietrza.

Instrukcje

•Purchase kosiarka bębnowa. Kosiarka bębnowa nie uwolnienie toksyn, ciężkie opary lub pocisków. Ma nie silnik, więc kosiarka jest ciche i bezobsługowe. Zamiast podnoszenia, ciągnięcie i łamanie trawa jak karmione silnik kosiarki, kosiarka bębnowa tnie trawę, gładkie, podobne do nożyczek.

• Ustaw kosiarka bębnowa na trawie. Odstępami kosiarka po trawie. Chodzić w stałym tempie dla najlepszych rezultatów. Jeśli masz pokój, dołączanie worka trawy złapać ostrza cięcia trawy. Jeśli ty decydować wobec torba trawa, opuszczenia skoszonej w trawie. Działać jako nawóz i zawierać maksymalnie równowartość za waga 3-4% azotu,.5 procent fosforu i potasu 2,5 do 3,5 procent.

•Zamień wokół po koszeniu pierwszy wiersz. Push kosiarka równolegle do wiersza i chodzić w przeciwnym kierunku jak przed, lekko nakładających się poprzedniego wiersza. Nakładające się wiersze pomaga obniżyć ostrza, które zostały pominięte w rzędzie przed.

Szukanie cięcia trawy w ten deseń, aż kosić trawę. Pocięte trudno dostępnych miejscach ostre nożyczki.

•Trim krawędzie trawy z Nożyce do trawy obrotowe Obrzynarka. Zestaw Obrzynarka na skraju trawie i powoli chodzić na całym obwodzie do wykończenia krawędzi. Obrzynarka obrotowe trawa nie używać silnika, więc jest cicho i nie emitują szkodliwe toksyny do powietrza.

•Mow trawy na tydzień. Jeśli robi się zbyt wysoki, pchanie kosiarki ręczne lub Obrzynarka przez trawy może być trudniejsze. Cięcia trawy tygodniowy zapewnia, że nie więcej niż jedna trzecia trawa blade jest usuwany w jednym czasie.

•Experiment z wysokości trawy i koszenie wzorów, aż do osiągnięcia wygląd wolisz.