Jak wobec Test pojazdu okno procent tinty

Odcień okno na pojazdy nie tylko ozdobny dostosowywania. Odcień zmniejsza temperaturę wnętrza podczas gorących miesięcy i działa jako zabezpieczenia, aby zniechęcić ludzi do plamienia cenne przedmioty przez okno. Okno odcień może dać kierowcy prywatności z nosy przechodniów. Podczas wypadku, sam film odcień można trzymać razem szkła w szybie i zapobiegają jej rozbicia. Podczas gdy odcień ma wiele zalet, bardzo ciemny odcień może ci bilet ruchu w niektórych społecznościach. Wiedząc, jak wobec test twój procent tinty okno pojazdu jest kluczem do uniknięcia kosztownych grzywny podczas podróży.

Instrukcje

Badanie pojazdu okno procent tinty

• Rolki przez okno samochodu połowy. Użyj miernika odcień, jak odcień 100 Model miernik Laser Labs, Inc., aby sprawdzić procent tinty pojazdu. To narzędzie jest powszechnie stosowany przez organy ścigania i jest najbardziej dokładny sposób sprawdzić procent tinty.

• Umieścić licznik odcień na oknie przesuwając go na częściowo stoczyły okno. Odcień miernik posiada gniazdo na to specjalnie zaprojektowany do slajdów na okno. Miernik będzie przyśpieszyć na przesuwanie go na oknie. Tu jest nie "na" lub "wyłącznik".

• Czytelny wyświetlacz cyfrowy mierniku odcień. To da ci swój dokładny odcień procent, lub ocena krycie. Sprawdź ten ocena ze swoimi lokalnymi organami ścigania ustalenie pogody lub nie jest w granicach prawnych odcień swój stan. Wszystkie Państwa odcień limitów różnią się nieznacznie.

Porady & ostrzeżenia

  • Większość państw wymagają odcień poziom utrzymania kryciem 30 procent lub większą. Niektóre Państwa ściśle egzekwować prawa odcień, zbyt. Na przykład, w Teksasie, odcień poziomy mają zakres zależności okno odcień jest stosowane, takich jak szyby boczne mają odcień poziom 25 procent.