Jak rozwiązywać problemy z Briggs idealna Stratton zalania gaźnika

Jak rozwiązywać problemy z Briggs idealna Stratton zalania gaźnika

Gaźnik powodzi na silnik Briggs & Stratton może wystąpić, jeśli wskazówka kosiarkę podczas próby spuścić olej. Lub może to być spowodowane przez bardziej nieuchwytny przyczyny nie związane wszelkie jedno zdarzenie, takie jak gromadzeniu się nadmiaru płynów w miseczce gaźnika w czasie. Na szczęście można Rozwiązywanie problemów i naprawa gaźnika maszyny powodzi problemu przez czyszczenie filtra powietrza i demontaż miski gaźnik, czy pracujesz z kosiarki, glebogryzarki, dmuchawa do śniegu lub podobne urządzenie.

Instrukcje

• Odszukaj gaźnik Briggs & Stratton po lewej stronie silnika wirtualny plik dziennika. To będzie o połowie drogi w dół tej stronie silnika, a można szybko zidentyfikować to dzięki jego miski charakterystyczny kształt. Sprawdź, czy każdy wyciek z orzechów na dnie miski gaźnika.

•Umieścić patelni pod miskę gaźnik Briggs & Stratton, bezpośrednio pod nakrętkę.

•Unscrew i Usuń klucz miska nakrętka za pomocą gniazda, nawet jeśli nie widzisz widoczny wyciek. Paliwa i nadmiar płynu będzie prawdopodobnie drenażu od punktu, gdzie nakrętka jest wyjęty wobec twój pan. Poczekaj, aż wszystkie ten drenaż do zbierania na patelni przed wyjęciem go.

•Wyjąć każdej śruby zabezpieczające gaźnik Briggs & Stratton miska, przy użyciu swojego klucza nasadowego. Twist off miskę z ręki teraz, że jej nakrętka został usunięty. Wyczyścić wnętrze miskę ściereczką i rozwiązaniem, aby usunąć nadmiar pozostały po spuszczeniu płynu do czyszczenia gaźnika.

•Twist Briggs & Stratton gaźnika miska w miejsce. Zastąpienie nakrętkę w dolnej części miski, jak również wszelkie śruby, przy użyciu swojego klucza nasadowego.

•Sprawdź dla dowolnego oleju wyciek z kosiarka filtr powietrza, który znajduje się na końcu Zgromadzenie miski po lewej stronie kosiarka gaźnik. Wyjąć śruby mocujące środkową filtr do pozostałej części gaźnika, za pomocą wkrętaka Phillips. Niektóre filtry powietrza może być zabezpieczone śruby, które należy usunąć z Klucz nasadowy.

•Sterowanie koniec filtr powietrza gaźnika sprzątanie rozwiązanie i ciepłej wody. Ponownie podłącz filtr, aby kosiarka za pomocą śrubokręt i klucz.

Porady & ostrzeżenia

  • Nigdy nie przewrócić Kosiarki do naprawy bez pierwszego odprowadzanie oleju i ściąganie się gazu. Może to powodować powodzie i olej przedostaje się do filtra powietrza.