Jak zaprojektować pomieszczenie jak Disney

Jak zaprojektować pomieszczenie jak Disney

Gdy rodzice do wyboru tematu projektu dla ich dzieci, Disney tematu to może przyjść do głowy. Dzieci uwielbiają postacie Disneya i jest to łatwy sposób projektowania kapryśny sypialnia dla Twoich pociech. Wybór tematu, paleta kolorów i mebli i akcesoriów jest wszystko, co musisz zrobić, aby Twoje dzieci czują się jak oni po prostu wszedł do ich ulubiony film Disney.

Instrukcje

•Wybierz Disney tematu do pokoju dziecka. Jeśli jest to dziewczyna, tematu jak Księżniczki Disney będzie dobrym wyborem, a dla chłopca Piraci z Karaibów czy król lew będzie odpowiednie. Unikać mieszania zbyt wiele tematów, ponieważ może to spowodować pokoju szukać dezorganizację i niechlujstwa.

•Wybierz paleta kolorów do pokoju, który będzie pasował do Twojego tematu. Farba ścienna, akcent Dywaniki i pościel powinny być jasne, ale należy również przepływ między sobą. Jeśli masz zamiar żyć w domu przez długi okres czasu, warto wziąć pod uwagę fakt, że Twoje dzieci może chcą ich pokoje odnowione pewnego dnia, więc pozostawiając rzeczy jak dywan i meble, które neutralny kolor pozwoli zaoszczędzić od konieczności wymienić je później.

•Zawieś plakatów lub malowidła ścienne Disney'a na ściany lub naklejki ścienne korzystanie Disney tematyczne. Jest to łatwo naprawić, jeśli decydują się na zmianę pokoju i można dodać wiele uroku do ogólnej koncepcji. Możesz nawet malować własne mural jeśli się na to wyzwanie.

• Kup Disney tematyczne Pocieszyciel zestaw, rzucać poduszkami i akcesoria, aby dodać do wystroju. Można również dodać do wystroju nie będzie zbyt "tematu" za burtę. Na przykład jeśli uzywasz wystrój pod wpływem król lew, wprowadzenie fałszywe bananowca lub dodając elementy dżungli do pokoju wraz z kilku elementów o tematyce nadal daje czuć Disney nie jest zbyt przytłaczający (i potencjalnie kosztowne).