Co to jest złom złota?

Co to jest złom złota?

Według strony internetowej ceny złota "złom złota może zawierać żadnych produktów, które są wykonane ze złota lub zawierać złoto w jej produkcji." Obejmuje wszystko, od babci fantazyjne Złoty pierścionek złoty korony, że dentysta dla Ciebie. Bez względu na to, co złoto jest w stanie rafinerie zawsze można odzyskać jego wartość.

Identyfikacja

Złom złota jest ceniony przez jego wagi karat - 10, 14K, 18K, 22K lub 24 tys. Karat wartość odnosi się do wartości złota w sztukach. Z większą liczbą karats, tym większy procent złota. Rozumiem, że 24K złota 100 procent, 10K jest 40 procent złota. Często znajdziesz oznaczenie na zapięcie naszyjnik lub bransoleta, na dolnej części swój pierścień, lub z tyłu za kolczyki, które będzie wskazywać co karat Twoja Biżuteria wykonana jest z. Stomatologicznych zakresy złota karat wartości od 10 do 22 karats.

Typy

O wyższej wartości karatowego złota jest również bardziej miękkie i mniej trwałe niż złoto, które nie jest 100 procent czystego. Złoto jest mieszane z innych stopów, takich jak miedź, srebro, niklu i cynku, aby dodać wytrzymałość, różnych kolorów i trwałość.

Efekty

Termin złom złoto zdobyła popularność niedawno z zabytkowym wzrost cen złota. Prawdę mówiąc nie ma nic zdalnie złom jak o złoto. Złoto w jakiejkolwiek formie ma wartość. Czy jego złamane, skręcone, stopiony, porysowany lub zużyte, piękna złota jest, że może być przetopione i wykonane w nowy naszyjnik, bar, moneta lub zębów.

Względy

Sprzedaż złomu złota może być lukratywny sposób aby gotówki, biorąc pod uwagę aktualne ceny złota. Niektóre złomu złota, którą posiadasz może obejmować kamieni szlachetnych. Jeśli masz zamiar sprzedać złoto, to najlepiej usunąć kamienie, zwłaszcza, jeśli sprzedaż złota online. Cena złota zmienia się codziennie, ale istnieją dealerów online, USA złota nabywców wśród innych, którzy Lista cena za pennyweight dla różnych wartości karat. Należy pamiętać, że dealerzy obejmują opłatę za rafinacji w cenie, ale zakupy jest łatwy rezygnować kilka mysz stuknięcia. Sprzedaż złota bezpośrednio do elementu uściślającego lub dealera jest lepszy niż chodzenie przez pośrednika, jak Jubiler lub lombardzie.

Nieporozumień

Czy wiesz, że telefon komórkowy jest wykonane ze złota? Jak oko³o twój rachmistrz? Wiele różnych rodzajów elektroniki zawierać złoto obwody, złącza i szpilki, więc przed możesz wyrzucić tego starego telefonu, otwórz go i sprawdź metalowe części. Wszystko złoto platerowany jest również uważane za złom złota i ma wartość do sprzedawcy. Czy sprzedaż złota lub składowania na deszczowy dzień, złom złota jest skarb bez względu na to, gdzie go znaleźć.