Płytka ceramiczna podłogowa metłachska idealna Pet plamy

Jednym z powodów wybierając płytki ceramiczne do podłogi w domu jest to łatwe do czyszczenia, zwłaszcza gdy masz dzieci i zwierzęta. Czasami jednak, zwierzęta pozostawiają plamy mimo wszystkich starań. Istnieje kilka rozwiązań do czyszczenia bałagan, że można zostawić zwierzaka.

Ścić się prawo Away

Ceramiczne wyroby łatwe czyszczenie jak można wytrzeć większość domowych plamy, szybko i łatwo, jeśli masz go od razu. Problem może być zaczynu, który jest bardziej porowate i może absorbować plamy i zapachy.

Wstanie plama

Jeśli plama siedział przez długi czas, może trzeba spróbować czegoś mocniejszego. Moczu zwierząt ma w nim kryształy, które przylegają do porowate i nieporowate materiały. Mimo dobrego czyszczenia po raz pierwszy kryształy mogą przebywać w hotelu za. Tam są dostępne komercyjnych produktów, które działają pozbyć się plam poprzez rozbicie tych kryształów. Kierować produkt dla właściwego stosowania.

Alternatywnego środka

Nie każdy chce używać żrących chemikaliów. Większe górnej doliny stałych odpadów w powiecie Vermont sugeruje rozwiązanie czyszczenia płytek, które używa prostych produktów gospodarstwa domowego. Łącząc 1 szklanka octu i 1 galon wody gorącej, można uzyskać roztworu czyszczącego do podłogi płytki, które działa dobrze. Pamiętaj używać tylko białego destylowanego octu, jak można usunąć złóż kopalin i odwanianie w tym samym czasie.

Środki zapobiegawcze

Środki zapobiegawcze mogą być potrzebne do uniknięcia przyszłych możliwych plam przez zwierzęta. Utrzymanie podłogi oczyścić z kurzu i brudu na bieżąco jest jedną częścią. Czysty Care of Essex, Anglia, sugeruje oko na zwierzęta z historii znakowanie terytorium. Nie zauważony, użyj sprayem z wody rozwalić ten pieścić jak próbuje mocz w domu w miejscach niż nosze pudła lub dokumenty szczeniaka. W ten sposób zwierzę dowiaduje się, że zachowanie jest źle przed zakończeniem oddawania moczu. Dyscyplinowanie zwierzęcia po akcie jest po prostu pokonując w celu jako zwierzę ma pojęcia co robisz.

Inny środek zapobiegawczy

Innym rozwiązaniem problemu jest pieczęć piętro--zaczynu i wszystko. Właściciele domów należy wziąć pod uwagę, o specjalistów uszczelnienie ceramiczne podłogi do ochrony płytki i zaczynu z dalszych zabarwienie i zapach problemy, które pochodzą od pewien pieścić. Można również kupić podłogę klej i zastosować go do podłogi sobie.