Moja zmywarka nie wypłynie po umyciu

Moja zmywarka nie wypłynie po umyciu

Zmywarki do naczyń poruszać podgrzewaną wodą z detergentem naczynia za pomocą ramion natryskowych. Węże ssące wypełnić wanny z wodą i węże drenaż następnie zabrać brudnej wody. Jeśli zmywarka nie jest prawidłowo opróżniania, naczynia pozostają mokre i wody można spieszyć się z przedniej części wanny po jego otwarciu. Dowiedzieć się źródło problemu i go naprawić samemu, unikając opłat za usługi.

Normalnej eksploatacji/węże

Większość zmywarek normalnie zostawić małej ilości wody na dnie wanny po zakończeniu cyklu. Dzięki temu pieczęć wody przed wysuszeniem, które mogą powodować przecieki, jeśli uszczelnienie pęknięcia. Sprawdź, czy cykl jest rzeczywiście pełne. Zamknij drzwi i ponownie. Poczekaj, aż cykl się zakończyć przed otwarciem drzwi ponownie. Sprawdź wąż drenaż i sprawdzić czy ma zatkane lub zgięty. Odkopać szczątki z łyżką z tworzyw sztucznych, lub Wyprostuj wąż.

Wodno-kanalizacyjnych/pompy

Twój dom sanitarny może również powodować problemy drenaż z Twojej zmywarki. Sprawdź dom drenażu i go wyczyścić, jeśli jest zapchany. Jeśli wodociągowe są zatkane, użyj narzędzia czyszczenie kanalizacji lub produktów. Jeśli to konieczne, wezwać hydraulika do pomocy. Zobacz, jeśli pompa jest wypełnione gruzem. Pompa znajduje się pod spodem ramienia dolnego stojak i spray. Usunąć te składniki i czysty na zewn¹trz pompy z łyżką z tworzyw sztucznych. Zbadania pompy do pęknięcia lub uszkodzone części. Uzyskać nowe pompy, ponieważ zazwyczaj nie można ustalić tę część.

Zawór spustowy/Timer

Zawór spustowy siedzi wewnątrz węża drenaż, i otwiera się wyjść z wanny wody. Zamyka go do utrzymania tej wody z ponownego wprowadzania wanny. Wyczyścić zawór jeśli gruzu jest zatykanie ono. Jeśli zawór nadal nie będzie działać prawidłowo, to jest wadliwe. Kupować pewien nowy jeden z dystrybutorów części zmywarka. Timer reguluje kiedy części energii. Jeśli licznik nie działa, zmywarce nie może prawidłowo spuścić. Test silnika zegar multimetrem i zobaczyć jeśli ono ma ciągłość. Jeśli nie, zastąpić timer, ponieważ trudno naprawić zegar silnika.

Dodatkowe problemy związane

Czysty szczelinę powietrzną, jeśli to jest brudny. Szczelinę powietrzną ma osłonę nad nim, i to w pobliżu zlewu. Jeśli szczelinę powietrzną nie jest zainstalowany, należy zainstalować pętli wysokiej drenażu podłączając wąż odprowadzania wody do podstawy blacie. Jeśli masz żywności usuwającego odpady dołączone do zmywarki, uruchom go, należy wyczyścić gruzu, który może być zatkania drenażu. Wyjąć wtyczkę nokaut, jeśli nadal jest zainstalowany. Sprawdzanie silnika i zobacz, jeśli jest zatrzymany, zwłaszcza jeśli nie korzystał zmywarce na chwilę. Obracaj go swobodnie porusza się silnik. Uzyskać nowy silnik od sprzedawcy części zmywarka, jeżeli część jest wadliwy.