Dziś temat nie pokazuje następne wpisy kalendarza na BlackBerry Curve

Wpisy kalendarza nie wyświetla poprawnie na BlackBerry Curve podczas korzystania z tematu dziś jest powszechnie doświadczonych problem można rozwiązać poprzez modyfikację ustawień telefonu. W niektórych przypadkach może trzeba zrobić krok dalej i usunąć niektóre dane wobec utrwalić ten problem kalendarza.

Kalendarz domyślny

Upewnij się, że poprawne kalendarz jest ustawiony jako domyślny kalendarz jeśli następne wpisy nie są wyświetlane na telefonie BlackBerry Curve. Telefon tworzy inny kalendarz, podczas dodawania nowego konta e-mail do telefonu. Jeśli konto Twoje wpisy nie jest zaznaczone domyślnie, wpisy w kalendarzu nie będzie widoczny. Dostęp do menu dla kalendarza, a następnie kliknij przycisk "Pomoc", aby wyświetlić opcje kalendarza. Po wybraniu kalendarza domyślnego, który chcesz użyć, należy sprawdzić, czy wpisy są teraz wyświetlane.

Usługa książek

Książki serwisowej na smartphone krzywa przechowywania danych potrzebnych do telefonu do funkcji. Jeśli wpisy są jeszcze teraz pokazano kalendarza, można wysłać książki do telefonu. Otwórz aplikację "Konfiguracja E-mail" w telefonie krzywej. Wszystkie konta e-mail, obecnie zarejestrowany na urządzeniu będą wyświetlane. Kliknij na "Ustawienia", a następnie kliknij opcję ponownie książki serwisowej do telefonu. Gdy proces się zakończy, wyświetli się komunikat z potwierdzeniem. Sprawdź, czy wpisy kalendarza po Kończenie działania aplikacji e-mail.

Soft Reset

Na BlackBerry Curve miękki reset rozwiązuje większość problemów, które można napotkać. Soft reset sił kalendarz zamknięte i skłania go poprawnie załadować po uruchomieniu telefonu. Żaden z krzywej danych dotyczy miękki reset. Miękki badanie krzywą wyciągając baterię. Nie trzeba wyłączać telefon przed wyjęciem baterii. Po jednej minucie Włóż baterię i czekać na to, aby ponownie uruchomić komputer. Następne wpisy kalendarza powinno teraz zawierać.

Resetuj kalendarz

W ostateczności można zresetować kalendarz na BlackBerry Curve, jeżeli problemy z następne wpisy. Zresetowanie spowoduje całkowite usunięcie wszystkich wpisów w kalendarzu i trzeba będzie ponownie synchronizować. Po zresetowaniu kalendarz, żadnych problemów, które mogą być przyczyną problemu wpisy są zwykle rozwiązany. Otwórz menu kalendarz, a następnie kliknij przycisk "Opcje." Przewiń do dołu Opcje kalendarza i wpisz "RSET." Litery nie będzie wyświetlana, jak je wpisać. Podczas podpowiadał wobec wycierać kalendarza, kliknij "Tak", aby kontynuować. Możesz ponownie zsynchronizować kalendarza po zakończeniu wytrzeć.