Jak usunąć spalony olej ze szkła płyty grzejne

Jak usunąć spalony olej ze szkła płyty grzejne

Jak wszystkie powierzchnie gotowania szklane płyty grzejne zdobycia żywności plamy. Gotowania żywności tłustej na dużym ogniu powoduje kropelki oleju gorący splash i nagrać na szkło cooktop. Spalony olej zazwyczaj pojawia się jako ciemne, chrupiący pozostałości na szklane płyty grzejne. Mieszka już spalony olej na szklane płyty grzejne, tym trudniej ciemny pozostałości staje się usunąć. Oprócz jego nieatrakcyjny wygląd spalonego oleju sprawia, że płyty grzejne szkło zapach nieprzyjemny w użyciu. Natychmiast usunąć spalony olej z płyty grzejne szkła za pomocą podstawowych produktów.

Instrukcje

Shut off szkło cooktop i niech cool powierzchni całkowicie.

•Scrape od spalonego oleju z drewnianą łyżką lub Skrobaczka. Czyste jak najwięcej pozostałości, jak to możliwe.

•Douse pozostałe spalony olej z płytą grzejną szkła czystsze. Pełni nasycenia spalonego oleju w czystości.

•Moisten papier ręcznik z wody i ustawić ją na pozostałości ropy naftowej nasycone. Pozostawić wilgotny papierowy ręcznik na zwęglone olej na 30 minut, następnie obrać je.

•Saturate z tworzyw sztucznych do czyszczenia gąbki z wody i szorować wszelkie pozostałe spalonego oleju.

Odkurza Ścierki do naczyń z wodą i wytrzeć pozostałości od kuchenka. Dokładnie spłukać powierzchnię szkła i suche z ręczników papierowych.

Porady & ostrzeżenia

  • W przyszłości natychmiast wytrzeć oleju od płyty grzejne szkło zapobiegające spalony plamy.
  • Uniknąć ścierne do czyszczenia gąbki i czyszczenia proszki, jak można porysować lub odbarwienie szklane płyty grzejne.