Powietrza zasilany płyty gipsowo-kartonowe wykończenie narzędzia

Powietrza zasilany płyty gipsowo-kartonowe wykończenie narzędzia

Płyty gipsowo-kartonowe – rodzaj materiału ściany wykonane z gipsu gips, i ten tynk jest zawarty w dwa arkusze papieru i jest powszechnie używany jako podstawa do sufitów i ścian. Wiszące i wykańczania płyt kartonowo-gipsowych jest brudną robotę, ponieważ produkuje dużo kurzu, i płyty gipsowo-kartonowe trudno się wiercić. Zasilany powietrzem lub pneumatyczne narzędzia ułatwić pracę, i niektórych narzędzi pneumatycznych nawet produkować mniej kurzu płyt kartonowo-gipsowych. Zawsze nosić okulary i maski podczas pracy z płyt kartonowo-gipsowych i upewnij się, że pokój ma dobrą wentylację.

Sander

Zanim można malować na swoje płyty gipsowo-kartonowej, należy przygotować powierzchnię przez szlifowanie go, który wygładza wszelkie chropowatych powierzchni i pomaga się malować lub powłoka lepiej trzymać się płyty gipsowo-kartonowe. Tradycyjne płyty gipsowo-kartonowe szlifierki produkują dużo kurzu, ale funkcje szlifierka pneumatyczna płyty gipsowo-kartonowe próżnię, która przechwytuje pyłu produkowane w procesie szlifowania. Następnie przenosi ten kurz poza swoim miejscu pracy. Na przykład jeśli pracujesz pomieszczeniu, to złoży pyłu poza. Prędkość obrotowa silnika można regulować w zależności od preferencji.

Spray z aplikatorem

Aplikator spray dodaje tekstury do Twojej płyty gipsowo-kartonowe, aby maskować podstawowych ściany lub po prostu dać ścianę inny wygląd. Pneumatyczny aplikator atomizera jest zazwyczaj częścią pneumatyczne płyty gipsowo-kartonowe wykończenie system, który obejmuje pompy. Ta pompa wymusza powietrza przez długi wąż, i atomizera aplikator jest podłączony do tej pompy. Można zmienić wskaźnik spray do tworzenia ściany różne modele, tekstury lub wykończenia. Te wykończenia obejmują skórki pomarańczowej i popcorn wykończenie, które wyglądają jak poszczególnych pomp podniesiony na ścianie. Następnie można malować na pokrycie po płyty gipsowo-kartonowe wykończenie zestawów.

Gwoździarka zataczania oraz nawijania

Gwoździarka pneumatyczna zataczania oraz nawijania ukrywa płyty gipsowo-kartonowe paznokcie przez jazdy je do ściany. Generalnie gwoździarka posiada około 3000 płyt kartonowo-gipsowych paznokcie i dyski około dwóch do trzech paznokci na sekundę. Urządzenie to posiada duży uchwyt z tyłu, a głowa jest małe i okrągła. Gwoździarka magazyn znajduje się w tylnej części narzędzia, i koziołki otwarte podczas ty potrzebować wobec odświeżyć go. Zawsze punkt magazynek od Ciebie i nosić okulary ochronne w przypadku paznokci leci do tyłu.

Aplikator taśmy

Pojedyncze kawałki płyt kartonowo-gipsowych siedzieć obok, który tworzy stawów, gdzie spotykają się sekcje. Jeśli nie ukryć te miejsca połączenia, pokazują one poprzez farby i tekstury. Głowicą aplikator taśmy pneumatyczne płyty gipsowo-kartonowe określa taśmę i obejmuje ona z wspólny związek utrzymać taśmy w miejscu. Można regulować ilość wspólny związek, który jest zwolniony przy układaniu taśmy. W ten sposób nie używać zbyt dużo. Aplikator głowicy jest również częścią płyty gipsowo-kartonowe wykończenie systemu.