Nissan Altima przegrzania problemy

Nissan Altima przegrzania problemy

Nissan Altima został wprowadzony w Stanach Zjednoczonych w roku 1993. Ona opracowała reputację niezawodności. Stronie internetowej Samarins, których Opinie używane samochody, zauważył, że wyciek płynu chłodzącego jest słabością modeli 1993-2001. Przegrzanie może pojawić się w najbardziej nieodpowiednim momencie. To się lepiej na miejscu nieprawidłowości w układzie chłodzenia przed mają czas, aby zniszczyć swój dzień.

Przecieki

Wodne pompy i termostat elastycznymi powinno być bezpieczne. Nie kropli płynu chłodzącego powinny być pod samochód. Poziom w zbiorniku płynu chłodzącego odzyskiwania zawsze powinny być na poziomie pełnego zimno.

Wyciek płynu chłodzącego nadal może mieć miejsce, nawet jeśli nie ma żadnych dowodów na podłodze garażu. Jeśli to przypadek, przyczyną może być pęknięty Uszczelka głowicy. Płynu chłodzącego zostaną wprowadzone do głowicy w tym przypadku.

Wentylator elektryczny

Przedni napęd samochody, takie jak Altima, wyposażone są w wentylator elektryczny chłodnicy. Dwa wentylatory elektryczne są bardziej powszechne w nowszych pojazdów. Fani powinni toczenie jeśli samochód przegrzewa. Czujniki w chłodnicy i bloku silnika przełącznik fanów na kiedy płynu chłodzącego osiągnie określonej temperatury. Jeśli nie, przekaźniki, wentylator silnika i bezpieczniki do wentylatora powinny być sprawdzane.

Pompa wody

Pompy wody niepracującym może powodować silnik przegrzać. Jeśli istnieją problemy z pompą, sprawdzić napięcie pasa. Jeśli napięcie jest słaby, zacisnąć pasa dysku lub zastąpiły go.

Nadmierny wyciek oznacza wewnętrzny uszczelnienia są złe. Uszkodzone łożyska hałasować i może prowadzić do nadmiernego grać w koło pasowe wału. Rozwiązaniem jest wymienić pompę wody.

Tamy powietrza

Plastikowe tamy powietrza znajdują się na przedniej części nowych samochodów i ich celem jest bezpośrednie powietrza do chłodnicy i kondensator klimatyzatora przy prędkościach autostradowych. Tamy powietrza dostać uszkodzony przez krawężniki, dziur i zderzenia ze zwierzętami.

Względy

Przegrzanie silnika należy zająć się od razu. Gięte głowice cylindrów, pęknięty uszczelki głowicy i/lub wymiana silnika może być wynikiem przegrzania. Są one również drogie problemy naprawić.