Kamienie używane w podjazdy idealna rowów

Kamienie używane w podjazdy idealna rowów

Kamienie są szeroko stosowane w kształtowaniu krajobrazu, ponieważ są one uniwersalne, trwałe i łatwe do pracy z. Podjazdy i rowów kamienie służą do ułatwienia drenaż i wspierania najlepszych nawierzchni lub trawy od zatonięcia. Różne rozmiary i rodzaje kamieni ważne jest, aby wziąć pod uwagę właściwości każdego wybrać najlepszy rodzaj kamienia na podjeździe lub rowu.

Żwir grochu

Żwir grochu jest rozpoznawalny dla jego okrągły kształt i gładkiej powierzchni. To jest kamień ozdobny, który waha się od 3/8 do 1 1/4 cala. Chodzi w biały, brązowy, przezroczyste i neutralnych kolorach. Używane jako górną warstwę nad żwirem podjazd lub suchego potoku łóżko, groch żwir dodaje tekstury i ciekawszy. Ze względu na jego kształt okrągły Unikaj grochu żwir jako fundament lub celu, który wymaga stabilności.

Rzeka skały

Rzeka skały są pochodzą od brzegów rzek lub sztucznie wygładzone przez producentów krajobraz. Oni są w różnych kolorach ziemi, w tym czerwony, zielony, szary i biały i różnią się wielkością od 1/2 do więcej niż 4 cale. Z ich kolor i płaskiej powierzchni rzeka skały mogą być osadzone w konkretne podjazdy do osiągnięcia ozdobny powierzchnia łączna. W rowach gdzie narażone są kamienie skały rzeka dodać urody drenaż funkcji i ujednolicenia go z innymi elementami w stoczni.

Skruszone skały

Skruszone skały zapewniają silne, stabilne podstawy dla podjazdów. Oni mają nieregularne kształty o ostrych krawędziach, które klina razem gdy ubijana. Małe kamienie są zazwyczaj używane do zapewnienia stabilnej podstawie poniżej średniej skały w żwir podjazdu. Wykorzystanie skał 3/4-calowy, lub średnich żwir, otoczyć metra spustowe i wsparcie nawierzchni podjazdu, kostka brukowa i płyty betonowe. Żwir średnio pozostawia wystarczającej ilości miejsca do bloku gruzu pozwalając wodzie przenikają przez. To chroni przewody podziemne korzenie i pochłania ziemi napięcie do zapobiegania powstawaniu pęknięć podjazd.

Granit

Rozłożona granitowe formy jako duże kawałki kamienia rozbić czasem na małe kamienie i pył kamienny. Chodzi, jako materiałów sypkich do raked jak żwir dla dorywczo podjazd, ale również mogą być mieszane z stabilizator do mocniejszych powierzchni podjazd. Żywicę można również stosować na luźne granit do postaci stałej, teksturowanej powierzchni bardziej dopracowany wygląd.