Jak rozwiązywać problemy z Briggs idealna Stratton Gas kosiarki

Jak rozwiązywać problemy z Briggs idealna Stratton Gas kosiarki

Gdy masz zmartwienie dostawanie twój silnik Briggs & Stratton na Twojej kosiarki rozpoczął, następnie trzeba będzie rozwiązać problem i to naprawić. Małe silniki kosiarka Briggs & Stratton są dość łatwe do naprawy z narzędzi, które masz w twój własny garaż. Biorąc kosiarka do naprawy człowieka jest zazwyczaj minimalne opłaty za coś tak proste, jak zmiana oleju w silniku. Briggs & Stratton silników wystarczy iskra, powietrza i paliwa działać poprawnie.

Instrukcje

•Unscrew pokrywę zbiornika gazu na silniku kosiarki Briggs & Stratton. Upewnij się, że ma paliwa w zbiorniku. Wielu ludzi wychodzą, że silnik może mieć po prostu zabrakło gazu.

•Postępuj zgodnie wąż paliwa w zbiorniku gazu z boku gaźnika na bloku silnika Briggs & Stratton.

•Unscrew zacisk trzymając przewód paliwa do gaźnika z płaskiego śrubokręta. Zdjąć wąż i wsuń go do zbiornika gazu z NFZ wylewa się.

•Spray carb cleaner do boku gaźnika przez 10-15 sekund. Jeśli silnik kosiarki drgnął, ale zmarł tak, jakby został uruchomiony z gazu, gdy było dużo gazu w zbiorniku gazu, następnie gaźnika jest najprawdopodobniej zatkany z brudu i gummy stary gazu i carb cleaner to cienkie i pozwolić mu być spalony w komorze tłoka za pomocą iniekcji.

• Naciśnij wąż paliwowy z powrotem na stronie gaźnika i dokręcić zacisk tył dół. Pokrywę można przykręcić gaz.

•Unscrew filtr powietrza pokrycie od strony silnika Briggs & Stratton śrubokrętem. Wyciągnij stary filtr powietrza i zapoznać się z nim do oleju i gruzu. Filtr powietrza brudne nie pozwoli właściwego powietrza dolotowego do silnika i dlatego nie pozwoli silnika do uruchomienia lub rozpocząć. Wymień filtr powietrza na nowy i dokręć pokrywę na.

• Wyciągnąć pokrywę od świecy zapłonowej na przedniej części bloku silnika Briggs & Stratton. Odkręcić świecy zapłonowej z odpowiedniej wielkości gniazda. Skontrolować świecy zapłonowej wskazówka, aby upewnić się, że szczeliny świecy zapłonowej nie jest zapchane ropy naftowej i węgla. Świecy nie będzie ogień i uniemożliwi wyjścia Jeśli wskazówka jest brudny silnik. Palec dokręcić nowy spark plug do bloku silnika. Umieścić gniazda, używanego do odkręcić świecy zapłonowej na Funt stóp dynamometryczny i dokręcić nowy świecy zapłonowej w w 15 momentem na metr klucza. Push kapelusza świecy zapłonowej na.