Jak zrobić migawki zagłówki

Jak zrobić migawki zagłówki

Czy to nowe czy stare, żaluzje mogą być przekształcony w wyjątkowy kawałek meble wewnątrz lub na zewnątrz domu. Listwy, zwaną także żaluzje, oferta wygląda jak domek. Kiedy okiennice są repurposed w zagłówkiem, będzie ustawić dźwięk do wystroju pokoju. Dla rocznika zagłówkiem zachować okiennice patrząc zużyte lub piasek je w dół do nich wyglądają w ten sposób. Na nowoczesny wygląd trochę czasu, aby plamy lub je pomalować.

Instrukcje

•Lay żaluzje w dół na powierzchnię pracy. Usuń wszystkie urządzenia z śrubokręt lub wiertarka elektryczna.

•Zamień okiennice nad tak plecy są góry. Ustaw je w rzędzie tworząc odpowiednią szerokość. Pojedyncze zagłówkiem jest 40 cali szerokie, pełny rozmiar 56 cali szerokie, królowej wielkości jest 62 cale szeroki i king size jest 78 cali szeroki. Wyciąć migawki do właściwego rozmiaru, jeśli to konieczne, z mocy lub drewna.

•Kawalki dwa drewniane deski 2 metrów wysokości i 2 cali krótszy niż szerokość wiersza okiennice. Płyty te są Listwy montażowe.

• Linii okiennice z rzędu, upewniając się, że każdy migawki jest cieniowana przed następnym. Centrum pierwszego montażu taśmy 3 do 6 centymetrów poniżej górnej części rolety, a druga tej samej odległości od dołu. Śruba mocowania pasów z tyłu każdej migawki.

•Gładkie okiennice z średnio ziarna ściernego, jeśli to konieczne usunąć stare farby, plamy lub szorstkie miejsca. Próżniowe papierem ściernym gruzu z rozszerzeniem węża.

•Wipe żaluzje czystą wilgotną szmatką.

• Udekoruj zagłówkiem migawki z plam lub farby. Do barwienia, wytrzeć ją migawki za pomocą szmatki. Umożliwić pierwszy herb do wyschnięcia przed dodaniem drugi. Do malowania, zagruntować do migawki z pędzel. Niech się wysuszyć, a następnie zastosować malowanie pędzlem. Ten krok nie jest konieczny, jeśli chcesz migawki mają antyczne wygląd.

•Zamień okiennice ponad więc powrót jest skierowana do góry. Śruba montażu podtynkowego w górnych rogach lewym i prawym górnym montażu taśmy. Upewnij się, że język flush mocowanie jest skierowana w dó³. Użyj poziom, aby upewnić się, że są one nawet.

•Measure odległość między zabezpieczone wierzchowce równo z taśmy pomiarowe. Znak pomiaru na ścianie gdzie będzie zabezpieczone z zagłówkiem migawki, aby wiedzieć dokładnie gdzie równo mocowania powinny być zainstalowane.

•Możliwość ustawienia rejestracji koloru montuje się na ścianie oznaczenia. Upewnij się, że język flush mocowanie jest skierowane było do góry. Przykręcić je do ściany. Miejsce poziomu obok montuje się upewnić, że są one nawet.

Modelować koloru montuje się na plecach z zagłówkiem migawki za język flush mocowanie na ścianie.