Texas sterownik Edukacja Szkoły

Texas sterownik Edukacja Szkoły

Istnieje wiele szkół edukacji kierowca w stanie Teksas. Wspólne programy certyfikatu obejmują nastolatek i edukacji dorosłych kierowcy, defensywnej jazdy i edukację uświadamiającą problem narkotyków i alkoholu. Państwowe przepisy prawne wymagają, aby wszystkie akredytowane kursy i obiektów przestrzegać ścisłych wytycznych. Wszyscy Instruktorzy akredytowanych muszą osiągnąć certyfikat agencji edukacji Texas. Ponadto Państwa przepisy wymagają, aby wszystkie kursy musi zawierać co najmniej 46 godzin lekcyjnych w tym klasie, jazdy w samochodzie i obserwacji w samochodzie.

Cwaniak, szkoła jazdy

Street Smart Driving School jest w League City, w stanie Teksas. Obiekt oferuje różne szkolenia, w tym edukacja naście kierowcy, defensywnej jazdy i edukację uświadamiającą problem narkotyków i alkoholu. Wszystkich nauczycieli w placówce są certyfikowane przez Agencję edukacji Texas. Każda klasa zazwyczaj trwa dwie godziny i zwykle odbywają się wczesnym wieczorem. Kurs podstawowy sterownik edukacji zawiera 32 godzin szkoleń klasie, siedem godzin jazdy z instruktorem, ubezpieczenia rabat i kurs świadomości alkoholu i narkotyków. Jeśli to możliwe, instruktorów może uczyć się w swoim własnym domu w klasie części szkolenia.

Szkoła jazdy Kolonia

Kolonia Driving School, otwarty od 1997 roku jest w Sugar Land, Texas. Szkoła oferuje nastolatków, dorosłych oraz szkolenia instruktorskie. Studenci korzystają z małej klasy wielkości do utrzymania bardziej osobistego doświadczenia. Maksymalna liczba nastolatek jazdy klasy w Kolonii jest 30, zgodnie ze standardem państw 36. Klasa razy wahają się od rana do wczesnym wieczorem i są również dostępne w weekendy i święta. Obiekt zawiera program świadomości narkotyków i alkoholu do zarówno nastolatki, jak i sterownik dla dorosłych edukacja kursy.

Texoma Driving School

Texoma Driving School jest w Sherman, Texas. Jako członek Driving School Association of America szkoła oferuje czołówce edukacji opartej na ciągłej poprawy bezpieczeństwa kierowcy. Obiekt zapewnia sterownik nastolatków, dorosłych i defensywnych szkolenia, edukację uświadamiającą problem narkotyków i alkoholu. Wszyscy Instruktorzy są certyfikowane jak to sam. Rano i po południu zajęcia są dostępne. Studenci mogą wziąć zezwolenie na badania, wymagane okulistyczne, klasie i szkolenia w samochodzie na stronie. Naście kierowcy kurs kształcenia obejmuje 32 godzin szkolenia stacjonarne, siedem godzin w samochodzie obserwacji i siedem godzin jazdy z instruktorem.

Szkoła jazdy OK

Szkoła jazdy OK jest w Abilene, Teksas. Szkoła uczy defensywnej jazdy, narkotyków i alkoholu świadomości edukacji, bezpiecznej jazdy i technik interwencyjnych. Wszyscy Instruktorzy są certyfikowane i akredytowanych. Wczesnym rankiem, wczesnym popołudniem lub cały dzień odbywają się zajęcia. Nastolatek zajęcia rozpoczną każdego miesiąca, natomiast zajęcia dla dorosłych są tylko dostępne pewnej soboty w miesiącu. Może rejestrować i płacić za zajęcia online lub osobiście w placówce. Wybierz od kierowcy pełne szkolenie z klasie godzin, jazdy w samochodzie i obserwacji w samochodzie lub szkolenia albo wyłącznie w samochodzie lub sali lekcyjnej.