Środowisku idealna dwutlenku węgla

Środowisku idealna dwutlenku węgla

Szkody dla środowiska naturalnego jest częściowo spowodowane przez dwutlenku węgla zarówno osób, jak i przemysłu, zgodnie z Environmental Defense Fund. Dwutlenku węgla ludzi przyczyniają się do globalnego ocieplenia i zmian klimatu.

Co to jest dwutlenku węgla?

Dwutlenku węgla mierzy wpływ tego przemysłu i codziennych czynności ludzi mają na środowisko naturalne, zwłaszcza jak te działania przyczyniają się do zmian klimatu. Emisji dwutlenku węgla jest definiowana jako ilość gazów cieplarnianych, która jest pompowana do atmosfery i szkód dla środowiska. Dwutlenku węgla są zwykle mierzone przez ton dwutlenku węgla, które produkujemy.

Części emisji dwutlenku węgla

Dwutlenku węgla osoby składa się z dwóch części: pierwotne i wtórne ślad. Główny ślad działania ludzi bezpośrednich emisji dwutlenku węgla od działań, które można kontrolować, jak podczas prowadzenia samochodu lub jazdy na płaszczyźnie. Środki pomocnicze ślad emisje spowodowane wytwarzania produktów ludzi wykorzystania, i jak te elementy ostatecznie rozbić w środowisku. Na przykład zużywają więcej ludzi, więcej przemysłu należy utworzyć do podtrzymania popytu.

Zmniejszenie emisji dwutlenku węgla

Większość ludzi są w stanie znacznie zmniejszyć ich emisji dwutlenku węgla poprzez kilka zmian w stylu życia. Sposobów, aby zmniejszyć emisję dwutlenku węgla obejmują, pamiętając, aby wyłączyć wszelkie elektroniki nie jest używany, wiszące ubrania do wyschnięcia a nie używam suszarki, za pomocą Żarówki energooszczędne i za pomocą recyklingu produktów. Branż można także zmniejszyć ich emisji dwutlenku węgla przez zmniejszenie ich zależności od paliw kopalnych oraz przez zachęcanie więcej ponownego użycia i recyklingu w miejscu pracy.