Drzewa i rośliny w Victoria, Texas

Położony w południowo-wschodniej Texas wzdłuż wybrzeża Zatoki Perskiej, Victoria oferuje ogrodników żyzne gleby i ciepły klimat cały rok. Uważany za "rozdroża przybrzeżnych zakrętu", Victoria znajduje się w USDA twardość strefy 9a.

Drzewa

Drzew rodzimych do obszaru Victoria obejmują pecan, cyprysów i dębów. Drzewa magnolii zajmuje szczególne miejsce w sercu południowców, i Victoria jest nie inaczej. Rodzimych Texas drzewo produkuje duże białe kwiaty, które emitują bogaty zapach. Wiecznie zielone drzewo toleruje susze i ciepła i mogą rosnąć do 60 metrów wysokości.

Kwiaty

Victoria gminie Master ogrodnika Stowarzyszenie wybrał osiem roślin kwiatowych z all-American wybór, że komplet Victorii klimat. Trzech zinnias wykonane cięcie. Wiśnia, Zahara podwójne podwójne Zahara ogień, a Zahara starlight róża kwitnie obficie w ogrodach Wiktorii i wymagają niewielkiej obsługi. Zimowe ogrodnicy mogą rosnąć Viola Endurio F1, również o nazwie Błękitny martien, który prezentuje fajne niebieskie kwiaty w zimie niezależnie od pogody.

Foto

Victoria ogrodnicy mogą rosnąć bogate ogrody warzyw i ziół. Szparagi, ziemniaki i pomidory rozwijać w Victoria. Ogrodnicy mogą rosnąć oliwki dla owoców lub jako ozdobnych krzewów. Victoria gminie Master ogrodnika stowarzyszenia zaleca, że cytrusowych fanów rozwijać ulepszone Cytryna Meyera, drzewo łatwo związany z pojemnika, który produkuje słodkie cytryny i przyciąga owadów zapylających.