Jaka jest różnica między Spa Chemicals idealna chemikaliów basen?

Jaka jest różnica między Spa Chemicals idealna chemikaliów basen?

Łaźnie i baseny mają różne rozmiary, funkcje i temperatury, i właściciele będą musiały utrzymać je za pomocą różnych substancji chemicznych. Spa i basen właściciele muszą martwić się o dezynfekcja i oczyszczaniu wody aby woda, bezpieczniejsze i bardziej atrakcyjne dla ludzi, którzy go używać. Baseny i spa poziom pH jest problemem również. Na szczęście większość producentów określenia czy produkt jest do basenów i spa.

Chlor

Łaźnie i baseny trzeba chloru w celach sanitarnych. Jednakże tabletki chloru spa musi mieć różne stężenia niż tabletki basen ze względu na rozmiar i temperaturę różnice pomiędzy basenami i spa. Spa opiekunowie często używają chloru w połączeniu z brom, który aktywuje technika z utleniacz. Niektórzy właściciele spa woleć wobec używać bromu przez chlor, ponieważ Brom nie gazu, gdy temperatura przekracza 98 stopni. Również Brom nie mają silne zapachy, które ma chloru. Chlor jest znacznie częściej używanej w basenach niż w uzdrowisk.

Biguanid

Inną alternatywą do chloru, który nie gazu przy wysokich temperaturach jest biguanid, który atakuje ściany komórkowe bakterii. Ten związek chemiczny nie wyprodukować jak najwięcej zapachów jako chlor.

Utleniacz szok

Utleniacze Shock są głównie w basenach do wyeliminowania cząstek, które dzielą się na basen, gałązki, liście i błędów. Utleniacze shock Spa wyeliminować cząsteczki ludzkiej skóry, oleje, płyny i makijaż, które pochodzą od osób korzystających z spa. Kiedy właścicieli uzdrowiska mają tylko wypełnione spa, należy użyć chlor szok. Potem oni powinien używać bez użycia chloru. Właściciele, którzy używają środków odkażających biguanid nie trzeba używać utleniacze shock.

Algaecide

Ponieważ baseny są często poza, basen właściciele mają więcej martwić alg niż właścicieli uzdrowiska i regularnie należy umieścić algaecide w basenie.