Jak mieć udane sprzedaż garażu

Wiele osób ma sprzedaż garażu przez cały rok. Tutaj można dowiedzieć się jak zorganizować sprzedaż garażu i odnieść sukces na to.

Instrukcje

•Gather twój przedmioty -Sprzedaż garażu mieć trzeba mieć przedmiotów do sprzedania. Wszyscy mamy przechowywane rzeczy które nie mamy używane lub zobaczyć na długi czas. Ogólną zasadą jest to, że jeśli nie używałeś element w 2 lata to powinien stać się uwalniać od ono. Jeśli nie masz wystarczająco dużo elementów wtedy zobaczyć, jeśli ludzie na ulicy lub rodziny członków chciałby robić Grupa sprzedaż garażu.

•Tworzenie znaki & plakaty z cen-Się wszystkie znaki same tak, że klienci będą mogli powiedzieć, że to jest twój znak sprzedaży garażu, którą jesteś po. Umieść je na ulicy Polaków z strzałki wskazujące kierunek (jeśli jest to legalne, aby zrobić w swoim mieście). Również zamiast ceny każdego poszczególnego elementu, mieć jak elementy razem i umieścić jeden plakat podając cenę. Przykład: Twarda książek $$, Paperback książki $$, itp. Następnie po prostu mieć price guide z Tobą w rejestrze. To będzie Ci zaoszczędzić pieniądze na artykuły ogrodnicze.

•Umieść reklamę w lokalnych papieru-Często razy Twoje miasto będzie mieć sprzedaż garażu miejskie. Jest to najlepszy czas, aby mieć swój garaż sprzedaż, ponieważ wszyscy będą na zewnątrz i na temat i bardziej prawdopodobne, aby odwiedzić. Jednakże, możesz odnieść sukces w innych porach roku z możesz umieścić reklamę w gazecie. Koszt reklamy zależy ile liter/znaków, możesz mieć. Tak mądrze wybrać swoje słowa i wybrać przedmioty masz większość lub przedmioty, które uważasz, że będzie sprzedawać najlepiej umieścić w reklamie. Pamiętaj zawierać datę, czas i adres swojej sprzedaży garażu.

•Miej sprzedaż garażu -Czy ktoś tam pomóc w przypadku, gdy trzeba iść do łazienki lub coś do jedzenia. W przeciwnym razie sprzedaż garażu jest otwarty na kradzież czy zostawić nawet na jedną sekundę. Upewnij się, że zostały plastikowej torby dla ludzi ich pozycje & wystarczy zmienić w swoim Szuflada kasowa tak, że nie będzie stale uruchomiony do uzyskać więcej zmian. Uśmiech, staram się być przyjazny i być przygotowane do targować. Jeśli jesteś przyjazny, pomocny i przekonujące, wtedy ludzie będą bardziej skłonni kupić. Cieszyć się twój sprzedaż garażu!

Porady & ostrzeżenia

  • Może cena rzeczy trochę wyższe niż spodziewasz i podawajcie napisem (chętni do targować ceny). W ten sposób, jesteś zobowiązany do dostać Cena, którą mieli nadzieję uzyskać dla elementu.
  • Jeśli twój sprzedaż garażu jest więcej niż jeden dzień, ma to być 25% lub 50% off na drugi dzień. Osób będzie wiedział, że mogą one uzyskać bardzo dobrą ofertę 2 dzień, ale wiedzą, że ich będziesz przegapić niektórych pozycji jeśli nie idą na pierwszy dzień.
  • Oglądać klientów. Mimo że ceny są niskie, jeszcze znajdziesz ludzi, którzy kradną na sprzedaż garażu. Jeśli bacznie obserwować na nich, będzie zauważyć i być mniej prawdopodobne, aby ukraść.