Wskazówki do malowania ścian Problem

Malowanie ścian domu jest prawdopodobnie najszybszy i najtańszy sposób, aby dać domu makeover i dodać nowe życie do wystroju. Jednak niektóre ściany nie są tak łatwe do malowania. Niektóre ściany nie mają nawet powierzchni, co sprawia, że trudno jest całkowicie przykryć je farbą. Pozostałe ściany mają uszkodzenia, który również sprawia, że trudno objąć i ukryć szkody.

Nierówne powierzchnie

Pokrycie ścian, które mają nierówne powierzchnie za pomocą specjalnego wałka. Te ściany to stiuk, tynki lub innych teksturą ściany. Spojrzenie na Wałki malarskie z gruba nap. Te wałki są specjalnie na nierówne tekstury. Grubsze ochrony dostępu do sieci pozwala uzyskać dobre pokrycie farbą bez konieczności przechodzenia przez ściany z wielu warstw farb. Jeśli masz na małym obszarze nierówną powierzchnię do malowania pędzel prace just czysty, ale na pewno użyje wałki grubości ochrony dostępu do sieci dla większych obszarów.

Opryskiwacze działa wyjątkowo dobrze na nierównych powierzchniach, jak również. Można spryskać cały pokój w bardzo krótkim okresie czasu. Jednak chyba nie chcesz inwestycji finansowych dobre farby opryskiwacza malować ściany swojego domu jeden raz.

Pokrycia uszkodzeń

Naprawić wszelkie uszkodzenia ściany przed robi jakikolwiek obraz. W zależności od typu ściany, co masz dokonać niezbędnych napraw, zazwyczaj przy użyciu błota tynk lub płyt kartonowo-gipsowych. Części ekranu działa dobrze na pokrycie dziury i również będzie trzymać się błoto płyty gipsowo-kartonowe, gdy stosuje się go. Jeśli uszkodzenie jest bardzo zauważalne na ścianach należy rozważyć dodanie czegoś do farby. Zakupić dodatek tekstura farby lub po prostu dodać piasek. Transferu farby z puszki do większego pojemnika przed dodaniem piasku lub tekstury, farba może przepełnieniem. Dobrze wymieszać i stosować farby na ścianie tak jak zwykle. Tekstury w farbie pomaga zamaskować niektóre uszkodzenia lub naprawy do ściany.

Malując wyraziste kolory

Zapomnij o powłoki malarskiej po płaszcz na ścianie problemu aby pokryć poprzednie odważnych kolorów, takich jak jasny niebieski lub czerwony. Używać podkład na ścianie po raz pierwszy przed przystąpieniem do pokryć stary kolor. Możesz nawet dostać podkład z barwionego na kolor farby, która bardzo pomaga. Masz może jeszcze zastosować dwie warstwy podkładu, ale jeśli masz podkład przyciemniane do tego samego koloru, może być w stanie uciec z wykorzystaniem tylko jedną warstwę farby.