Jak zrobić kąpiel w domu

Jak zrobić kąpiel w domu

Wielu ludzi spędzić cały dzień i setki dolarów jest rozpieszczona w luksusowym spa. To rozluźnia mięśnie i zmniejsza swój umysł, powodując można zapomnieć o wszystkich codziennych podkreśla i zmartwień. Wielu zabiegów i pakietów obejmuje także kąpiele błotne. Nie trzeba do odwiedzenia fantazyjne spa mieć jeden. W domu można tworzyć prawo kąpiele błotne.

Instrukcje

•Upewnij się, że twój dom jest przystosowane do kąpieli błotnych. Trzeba będzie wannę wystarczająco duże, aby usiąść komfortowo. To trzeba mieć pluginu funkcjonujący.

•Włącz kranu w swojej wannie, lub wypełnić twój wolnostojąca wanna z wodą za pomocą wiadra. Uzdrowiska często używać wody butelkowanej źródlanej, ale woda z kranu będzie działać. Woda powinna być około 100 stopni Celsjusza. Aby sprawdzić temperaturę za pomocą termometru.

•Umieścić małego ekranu na drenażu wannie, jeśli nie używasz wolnostojącą wanną lub wtyczki. Ekran zapobiega zatykaniu przy drenażu kąpieli błotnych wannie.

• Napełnij parafiną wanny o połowie i rozpocząć dodawanie gliny i pyłu wulkanicznego. Tych substancji będzie gęstnieć wodą do konsystencji błota. Czy kontynuować dodawanie więcej wody, gliny i popiołu wulkanicznego, aż kąpiele błotne osiągnie konsystencję, którą chcesz. Konsystencja jest całkowicie do Ciebie.

• Dodaj kilka kropli olejku do kąpieli błotnych bardziej aromatyczne. Oleje lawendy i rozmarynu będzie wystarczająco silne, aby zatuszować zapach kąpiele błotne.

•Soak w kąpieli na około pół godziny. Można zatrzymać w kąpieli do zawartości zaczynają się zimno, ale to zwykle trwa pół godziny.