Instalacji okładziny ścienne

Okładzina ścienna jest również często określane jako bocznicy. Jest to materiał, który jest używany do pokrycia na zewnątrz budynku. To jest dostępny w szerokiej gamie materiałów, odcienie i kolory i najczęściej wybierany jest na jego wygląd i jego właściwości, takie jak jego trwałość. Przy wyborze okładzina ścienna, trzeba wziąć pod uwagę jego projektowania, instalacji, konserwacji i innych kosztów.

Wybierając

Wybór materiału okładzina ścienna jest ważne, ponieważ różne materiały wyglądają inaczej i mają inne właściwości. Vinyl jest najbardziej powszechnie stosowany materiał okładziny ścian w Stanach Zjednoczonych i oferuje stosunkowo dobrą ochronę w przystępnej cenie.

Bocznica aluminium jest bardziej kosztowne, ale jest bardzo trwały i ostatni znacznie dłużej niż winylu. Jednakże musisz być ostrożny rdzewieje bo to jest metal. Drewniane, gonty z drewna cedrowego lub sekwoja są estetyczne, ale są droższe i mają wyższy poziom obsługi. Fiber cement naśladuje wygląd prawdziwego drewna, ale wymaga mniej konserwacji i trwa dłużej.

Instalacja

Większość ścian jest zainstalowany bezpośrednio na sklejki lub poszycie ścian na zewnątrz budynku. Winyl, aluminium i włókna cement siding jest przybity w nakładających się wiersze bezpośrednio na drewno poszycia. Instalacja jest zakończona przez dodanie róg koraliki i zaślepek.

Bocznicy drewna mogą być instalowane w ten sam sposób, ale może być również zainstalowane jako półpasiec lub trzęsie jak chcieliby drewna gontowym dachem. Jeśli za pomocą zewnętrzne izolowane zakończenia systemu (Dociepleń), można po prostu kielnia to bezpośrednio na ścianie budynku jak sztukaterie lub tynk. To jest zazwyczaj instalowany na deski cementu, które są przybity bezpośrednio na poszycie ścian.

Czyszczenie

Prawidłowej konserwacji i regularne czyszczenie przedłuży żywotność Twojej okładziny ścienne. Dobre rozwiązanie czyszczenia wszelkiego rodzaju okładziny można wykonane przez dodanie 2 szklanki danie regularnego mycia płyn do wiadra z wodą i mieszania go z mopem.

Po kąpieli mopa w roztworze, wycisnąć ją tak, że nadal jest lekko wilgotny i sudsy. Zacząć myć boki telefonu okładziny. Odbywa się to podobnie jak ty wycierać podłogę, z wyjątkiem pracy pionowo, a nie poziomo. MOP sekcji okładziny na raz. Gdy znajdziesz się na wyczerpaniu mydliny, zaprzestania czyszczenia i płukania sekcji z wężem przed rozpoczęciem następnego obszaru. Jeśli używasz biodegradowalnych detergentów, można spłukać ją, nie martwiąc się o szkody dla środowiska.