Jak ukryć boków szafki kuchenne z salonu

W nowoczesnym budownictwie domów i apartamentów mogą obejmować otwarty piętro planów gdzie pokój dzienny i kuchnia połączyć razem bez ściany lub drzwi, aby je rozdzielić. Jeśli żyjesz w miejsce gdzie można zobaczyć na stronach szafki kuchenne z salonu, ukrywając je może przyczynić się do segmentu dwa pokoje lub dodać dekoracyjny efekt wizualny.

Instrukcje

•Hide boków szafki kuchenne z życia pokoju poprzez pokrycie ich kontakt z papierem. Ten Przyklejony papier można ukryć nieatrakcyjne niedoskonałości ścian korpusu lub ukryć materiały, które nie korzystają. Użyj dekoracyjne, kolorowy papier do papieru, który jest monochromatyczny lub przypomina drewno lub kamień teksturę wyglądu na bardziej tradycyjne lub artystycznym zacięciem. Oderwać papier cofać i naciśnij na miejsce.

•Zawieś duży plakat oprawione na stronie szafki kuchenne, który stoi w salonie. Zamontować hak obraz na stronie gabinetu i użyć ramki, która ma drutu wzdłuż pleców ułatwiają zawieszanie. Za pomocą ramki i plakat, który jest większy niż stronie gabinetu ukrywanie maksymalny zasięg.

•Zainstalować zasłony lub kawałek materiału, który biegnie od ściany za gabinetu do gabinetu na krawędzi, aby ukryć go z widokiem z salonu. Kurtyna może również służyć jako drzwi do kuchni. Uruchomić drutu zasłona całej rozpiętości gdzie tkaniny będą powiesić i umieścić go w miejscu przez kabelek. Użyj jednego lub dwóch paneli w zależności od preferencji.

•Paint obraz, który obejmuje cały części korpusu, który stoi w salonie i włączyć przestrzeń w dzieło sztuki. Zrobić zdjęcie, który idzie z tematu reszty dekoracji salonu. Zainstalować drewnianej ramie obramowanie wokół krawędzi strony obudowy żeby wyglądał jak oprawione zdjęcie.

•Użyj wysoki japońskich shoji ekranu lub innego rodzaju rozdzielacz pokój, który rozciąga się na wysokości na pokrycie boków szafki kuchenne. Złóż ją na żądaną szerokość. Metoda ta łatwo przenosi się z drogi gdy jest to konieczne.