Jak zrobić własne przejście podłogi

Kilka pięter, przepływu płynnie z jednego obszaru do drugiego, podczas gdy inne przejścia przerwy pozwalają na rozszerzenie klimat i może nawet zmienić z jednego do drugiego. Dokonywanie przejście od twardych podłóg drewno, płytki, panele, cegły lub kamienia do drugiego jest łatwe po krytycznych zasadę, że materiał po obu stronach przejścia i przejście materiału musi być bardzo blisko tej samej wysokości.

Instrukcje

•Tworzenie wygładzić krawędzie obok pierwszego przejścia. Na przykład podczas układania krótkim końcu desek drewnianych, oni muszą wszystkie pasujecie do siebie wzdłuż krawędzi, bez jednego są krótsze lub dłuższe niż inni. Bez względu na materiał jest to ważne dla atrakcyjnych przejścia. Tam jest nie materiału pokryciowego, aby ukryć wszelkie przerwy w okresie przejściowym.

•Lay przejście tworzywo tyłek dosunięta do krawędzi podłogi materiału, który po prostu umieścić w dół. Na przykład jeśli r. klon kolor laminowanej deski w kuchni i chcesz wiśniowe deski w sali jadalnej, która jest połączona przez drzwi, to można użyć 4-cal kwadratowy płytki jako materiał przejścia. Jeden wiersz 36-calowy płytki w drzwiach między dwa pokoje wymaga minimalnych nakładów pracy.

•Lay dachówka z odpowiedniego kleju i zapewnienia, że stronie wolna jest idealnie proste, po zakończeniu dachówka.

•Umieścić tyłek tworzywo drugim piętrze przeciwko drugiej stronie przejścia bez pozostawiając szczelinę między materiał i kontynuować instalacji podłogi. Kiedy trzeć ręce nad punktem przejścia, powinny prawie nie zauważy zmiany w wysokości trzech materiałów.

Porady & ostrzeżenia

  • Normalnie przy układaniu paneli lub drewna, trzeba 1/4-calowy odstęp wokół ścian i innych punktów przejścia umożliwiające rozszerzenie. Jeśli masz małe przejście punktu takich jak drzwi, to jest mniej ważne tak długo, jak podasz go wszędzie.