O tabele Shabby Chic Vanity

O tabele Shabby Chic Vanity

Shabby chic jest element projektu wymyślone przez znanego dekoratora wnętrz Rachel Ashwell. Jej metoda zdobienia sensie jest antyczne lub stylu proste meble pozycji i utworzyć zakłopotany wygląd, który pojawia się w jaśniejsze kolory pastelowe z małych kwiatów akcenty i często wyraźnie podkreśla klejnotami. Shabby chic jest przytulny wystrój w każdym domu, ale ogólnie uosabia kobiece flair, co czyni go idealnym wyborem dla każdej dziewczyny pokój.

Znaczenie

Shabby chic toaletka jest kawałek próżność, który można podziwiać jeszcze jest przydatne w buduar, jak również w szatni. Próżność dodaje kobieca obecność na obszar i służy jako praktyczny sposób przygotować i być reprezentacyjny dla publiczności. Shabby chic toaletka jest wielki akcent i dodatek do każdego wnętrza, które już masz w domu.

Funkcje

Shabby chic próżność tabele mają wrzeciona projekt nogi wraz z pastelowych wzór kwiatowy wzdłuż bocznych krawędzi tabeli. Shabby chic projekt uosabia cały kawałek, dzięki czemu może idealnie wkomponowały się shabby chic wnętrza, jak również kraju i nawet francuski we współczesnym stylu. Lustro nie jest obowiązkowe, ale mogą być dodawane do próżności funkcjonalności, jak również praktyczne. Szufladkami schowany pod spodem kawałek sprawia, że do wygodnego przechowywania elementów włosów i kosmetyki.

Funkcja

Shabby chic toaletka jest popularne akcent do sypialni dziewczyny. Dziewczyny można użyć tabeli w łazience jako sposób, aby uzyskać gotowy do prezentacji, Stylizacja włosów i stosowania makijażu. Dekoracyjnych zastosowań obejmują wykorzystanie tego toaletkę jako tabela mały akcent w przedpokoju do domu, który może być miejscem odpoczynku dla poczty, czasopisma, klucze i torebki.

Rozmiar

Shabby chic toaletka jest zazwyczaj zaprojektowana aby być zwarte, około 3 metrów wysokości i 1 do 2 1/2 metrów szerokości. Jeśli tabeli shabby chic jest specjalnie zaprojektowane lub utworzony ponownie z innym Mebel, może być mniejszy niż standardowe próżność lub większych wymagań projektu pokoju. Toaletka jest zwykle wystarczająco mały, aby pasowały do ciasnych pomieszczeń w szatni, jak również duże łazienki lub dużymi szafami lub pokoi.

Efekty

Większość ludzi, którzy wdrażają tego typu wystrój do swoich domów czy innych pastelowych kolorach, kobiecy i shabby chic meble w całym. Shabby chic próżność jest świetny sposób, aby rozpocząć shabby chic kolekcja. Większość próżności mogą być kupił lub wykonane poniżej 150 dolarów, co czyni je po przystępnych cenach, jak również praktycznych.