Jak pozbyć się błędów w zmywarce

Zmywarki do naczyń ułatwiają rutynie dezynfekcja naczyń, sztućców i innych kuchni i jadalni naczynia. Producenci zalecają zeskrobać i zmyj wszelkie jedzenie potraw przed włożeniem ich do zmywarki, ale to jest nieuniknione, że niektóre żywności pozostaną na naczynia, a resztki jedzenia może przyciągać pluskwy. Aby pozbyć się błędów w zmywarce, można mieszać proste rozwiązanie.

Instrukcje

•Otwórz zmywarce i opróżnić go całkowicie. Wytrzyj wewnętrzną czystą ściereczką, aż do zmywarki jest suche. Jeśli to konieczne, zostawić drzwi otwarte dla zmywarki do wyschnięcia na trzy lub cztery godziny. Otwórz okna kuchni i włączyć wentylator wyciągowy pieca do poprawy cyrkulacji powietrza.

•Pour 1/2 galony octu do dołu zmywarka i niech to przepływ w błoto zmywarka, znajdujące się na dole w środku urządzenia. Następnie wlać innym pół galon octu bezpośrednio do drenażu. Blisko zmywarki.

• Ustaw zmywarki na najgorętsze i najdłuższy cykl. Nie należy dodawać detergentu do naczyń do spryskiwaczy. Pozwól, aby urządzenie uruchamiane przez cykl całkowicie.

•Miksowanie 1/2 filiżanki olejek miętowy z 3 szklanki ciepłej wody. Wlać do butelki z rozpylaczem i dobrze wstrząsnąć butelką. Spryskać okolice zmywarki i blaty. To będzie utrzymać błędów z wejściem zmywarka i gabinetu przestrzenie. Spray trochę mieszanki za lodówkę i w spiżarni, aby utrzymać błędów od znalezienia innych źródeł żywności.

Porady & ostrzeżenia

  • Czy nie użycia produktów chemicznych do czyszczenia lub dezynfekcji zmywarce lub przypadkowo może spowodować zagrożenie dla zdrowia.