Jak Winterize doniczkowe drzewo figowe

Drzewa figowe są odporne rośliny dla stref 7 do 11, jeszcze może przetrwać zimę w strefach 4-6 z ochrony. Ich rosnące w doniczkach sprawia, że łatwiej przenieść je do osłoniętych miejscach słonecznych zimą. Można użyć izolacji jak folia bąbelkowa lub koce wokół pot, aby chronić system korzeniowy od marznie. Inne metody ocieplanie drzewa doniczkowe obejmują, grzebiąc swoje garnki, ciężkie, Wycinak słomy i tworzenie pewien płot, aby chronić je przed trudnych warunkach.

Instrukcje

• Przenieœ doniczkowe figowe drzewo na obszarze o Południowej ekspozycji, która otrzymuje pełne słońce. Przy ścianie domu jest miejscem skutecznej ochrony drzewo figowe od wiatrów. Ponadto Twoje drzewa będą mogli pochłaniają ciepło promieniujące od struktury.

•SprawdŸ dziurę w stoczni głębokość puli. Umieść cały garnek wewnątrz otworu. W okresie zimowym gleba rozszerza się i kurczy, który powoduje uszkodzenie doniczkowe drzewo figowe. Można podać naturalnej izolacji na drzewie przez sadzenie całą pulę i Ściółkowanie silnie na górze.

•Umieścić grubą warstwą ściółkę wokół drzewa. Można użyć torfu, wióry drzewne, liści lub siana. Upewnij się, że ściółka jest co najmniej 4 cali głęboki.

•Umieścić stawki wokół figowe drzewo i odcinkowych juta worki stworzyć ogrodzenie. Tkanina będzie chronić drzewa przed wiatrem pozwalając na otrzymywanie na słońcu na górze.

•Wyjąć drzewo z ziemią po ostatni mróz. Rozpocząć swoje wiosną podlewanie i nawożenie rutynowe do drzewa figowego. Zachować niektóre mierzwa pod ręką, aby pokryć drzewo figowe, jeśli niespodziewany spadek temperatury. Drzewa figowe, które pochodzą z spoczynku może zaszkodzić w temperaturze niższej niż 30 stopni.

Porady & ostrzeżenia

  • Ograniczyć podlewanie kilka tygodni przed zimno sezonu uderza się przygotować swoje drzewo figowe spoczynku.
  • Garnki-terra cotta będzie rozbicia podczas twarde zawieszenie. Należy pamiętać, aby zachować swoje doniczkowe figa poza jeśli jest sadzony w nieszkliwione terra cotta pot.