Południowej Kalifornii zimowych warzyw ogród

Południowej Kalifornii zimowych warzyw ogród

Przez cały rok suchych, komfortowy klimat w południowej Kalifornii ogrodnicy mogą rosnąć odmiany warzyw podczas całego sezonu zimowego. Klimat strefy wykresu umożliwia określenie, które warzywa rosną najlepiej w niskich temperaturach.

Geografia

Przy wyborze których rośliny rosną w zimie, ogrodników należy wziąć pod uwagę mikroklimat, w którym żyją. Południowej Kalifornii obejmuje wiele mikroklimatu, które wahają się od wilgotnych regionach przybrzeżnych do suchego lądu. Nawet z różnych klimatów średnia temperatura nadal waha się około 60 stopni w zimie.

Względy

Gleby w tym regionie może wahać się od żeglugi claylike gleby piaszczystej gleby w pobliżu wybrzeża; może trzeba zmienić twój ogród z nawozu lub kompostu i dodać azotu stworzyć siedliska odpowiednie dla kwitnącym ogrodem. Materiały organiczne takie jak kurczak lub sterować obornika są doskonałym wyborem dla zmiany gleby.

Ramy czasowe

Przed sadzeniem zimowe warzywa na zewnątrz, rozpocząć nasiona na tackach z nasion i następnie przenieść je na zewnątrz w ogrodzie, przygotowany. Można sadzić nasiona się na dwa miesiące przed musieli wyjść na zewnątrz; to zapoczątkuje udany ogród zimowy. Wybierz odporne rośliny korzeniowe pasternak, buraki i ziemniaki lub zielonych liściastych jak romaine, Boćwina i szpinak; wszystkie są warzywa doskonałe ogród zimowy.