Jak powiązać telefonu z moim 2005 Cadillac STS

Dzięki "magia" Bluetooth, protokół, który umożliwia bezprzewodową komunikację pomiędzy dwa lub więcej urządzeń elektronicznych, kierowcy wielu nowoczesnych samochodów można łatwo podłączyć swoich telefonów komórkowych do ich pojazdy systemów informacyjno-rozrywkowych. To sprawia, że słuchanie muzyki, rozmów i dostęp do innych funkcji telefonu, łatwiejsze i bezpieczniejsze podczas gdy na drogach. Około 2014 Bluetooth jest dostępna z najbardziej nowych samochodów osobowych i ciężarowych, od gospodarki subcompacts do luksusowych SUV-ów.

W połowie 2000 roku jednak, Bluetooth łączliwość był nadal wschodzących i dość ekskluzywnych funkcji wysokiej klasy. Cadillac w pełnym rozmiarze 2005 sedan STS przyszedł standardowe z Bluetooth jako część jego system OnStar. Tak długo, jak twój telefon jest Bluetooth-capable, podłączając go do swojej STS jest proste, bardzo proste procedury.

Parowanie telefonu z twój STS

Pierwszym krokiem jest włączyć funkcję Bluetooth w telefonie i upewnij się, że to jest umieszczać wobec "odnalezienia". Następnie naciśnij przycisk "Push to Talk" na kierownicę samochodu. Rozpocznie się proces połączenia. Naciśnij przycisk mów-Talk wyróżnia się obraz twarzy z mowy linii pochodzących od ujścia.

W kilka chwil "Gotowy" komunikat powinien pojawić się na ekran w samochodzie. Podobne potwierdzenie prawdopodobnie pojawi się również na telefon. Mówić słowo "Bluetooth", aby uzyskać dostęp do menu ustawień Łączności OnStar w. Następnie, mówić słowo "parę" do zainicjowania procesu parowania, a następnie na ekranie instrukcji. OnStar daje kod pin czterocyfrowy wejsc i również prosić o nazwę telefonu.

Po zakończeniu procesu, telefon automatycznie połączy się firmy Cadillac OnStar systemu gdy zaprosisz ją wzdłuż, tak długo, jak Bluetooth jest włączony.