Jak pozbyć się zapachu dymu

Jak pozbyć się zapachu dymu

Dym papierosowy pozostawia garki, nieprzyjemne i trwały zapach, który przylega do powierzchni i pozostawia tkaniny zapachu starych i dymu. Czy można żyć z palaczem, miałeś Goście, którzy palą lub zostały przeniesione na nową właściwość gdzie poprzedni właściciel wędzone, jak pozbyć się zapachu dymu jest ważną częścią tworzenia świeże i przyjazna środowisku. Jednakże zapobieganie ludzi od palenia w domu całkowicie jest jedynym sposobem zapewnienia, że twój dom będzie nadal czyste pachnące i świeże.

Instrukcje

•Wyjąć i umyć poduszki obejmuje, rzuca, koce, pościel i inne miękkie meble i akcesoria, które są łatwo umyć. Zasłony i inne sosy okno tkaniny powinna być umieszczone w poduszkę i umyć łagodnym cyklu. Podejmuje bardzo delikatne lub zdobione tkaniny do czyszczenia na sucho.

• Napełnij parafiną kilka talerzy i płytkie miski z białego octu. Umieść spodki wokół elementów, które mają naprawdę wchłania zapach dymu i pozostawić w nich z dnia na dzień lub dłużej, jeśli to możliwe. Kwasowość octu i jego silny zapach--które rozprasza szybko--następuje dużo świeżego powietrza skutecznie usuwa zapach dymu.

Soda do pieczenia na kanapy, fotele i inne meble pokryte materiałem •sprinkle. Zostawić w miejsce noc i próżni w godzinach porannych. Powtarzaj konieczne, aż zapach poszła. W przypadkach naprawdę źle Użyj czyszczenia tapicerki.

•Sprinkle sody oczyszczonej na dywanie, pozostawiając to następny dzień lub dłużej, zanim odkurzanie. Razie potrzeby powtórz czynność. Jeśli nie jest to skuteczne, użyj shampooer dywan. W przypadkach bardzo źle może wymagać usług profesjonalnych dywan czystsze. Czysty Dywaniki tą samą metodą jak dywan.

•Dilute biały ocet z równych części wody w czystym miskę lub wiadra. Za pomocą czystej, przetrzeć wszystkie twarde powierzchnie roztworem octu. Ściany, podłogi, sufity, drzwi, meble, ramy okienne i nawet elementy takie jak rolety można wszystko czyścić w ten sposób.

•Nie zostawiać windows otworzyć w miarę możliwości świeże powietrze przepływ przez domu. Dodać odświeżacz powietrza do każdego pokoju, aby utrzymać zapach świeżo oczyścić.

Porady & ostrzeżenia

  • Dym pozostałości nie tylko pozostawia nieprzyjemny zapach, można również pozostawić plamy. W skrajnych przypadkach ścianach i suficie, zwłaszcza może wymagać świeża warstwa farby po starannym oczyszczeniu.
  • Przedstawić ścisły zakaz palenia. Tylko jedna osoba palenie papieros jeden będzie cofnąć wszystkie ciężkiej pracy.
  • Zrobić wygodne kanapy, bo Twoja żona nadal będzie dowiedzieć się podkradał i palił papierosa, mimo, że byliśmy przypuszczać, aby zamknąć!