Jak zainstalować sprzęgło w pralki Direct Drive

Instalując nowe sprzęgło w swoim bezpośrednim napędem pralka nie jest trudne. Projekt trwa około dwóch godzin, aby zakończyć, bo trzeba usunąć w przypadku sprzętu do naprawy. Tam są nie potrzebne narzędzia specjalne i te potrzebne są już w większości zestawów narzędzi do domu. Zdolność do naprawy takich jak to można zaoszczędzić sporo pieniędzy, ponieważ cena pracy dla techników napraw jest wysoki.

Instrukcje

•Odłącz podkładkę przed rozpoczęciem. Należy wyłączyć zarówno zawory wody i odłączyć węże z pralka za pomocą kombinerek kanał blokada. Zwolnij zacisk na wężu odpływu z kanału zamki i wyciągnąć wąż od urządzenia. Oczyścić wycieki wody z niektórych starych szmat.

•Wyjąć dozownik wypłukać z mieszadłem przez pociągnięcie na niebieski pierścień blokujący i ściągając go. Podważ nasadkę Betoniarka przy użyciu śrubokręta płaskiego. Dotrzeć do centrum Betoniarka i wyciągnąć osłoną przeciwkurzową. Usunąć śruby i podkładki z centrum Betoniarka z gniazda i grzechotki.

• Wyciągnąć mieszadło z pralki. Rozłożyć duży ręcznik na podłodze za podkładkę. Chude pralka do tyłu i umieścić ją na plecach na ręcznik. Zwolnić klipy z pompy pralki za pomocą płaskiego śrubokręta. Wyciągnąć z wału silnika pompy drenażu i Odłóż ją na bok.

•Odłącz przewodów od silnik spryskiwaczy. Usunąć śruby ustalające z biegu sprawy z gniazda i grzechotki. Wyciągnąć biegu sprawy i montaż silnika spod maszyny. Wsunąć oporową z wału mieszadła. Usunąć pierścień wspierający z wału z parą szczypce i następnie usunąć pierścień blokujący z płaskiego śrubokręta.

Modelować starego sprzęgła od wału. Usunąć Rozpieracz hamulca za pomocą płaskiego śrubokręta aby usunąć pierścień blokujący. Miejsce nowego Rozpieracz hamulca na wale i zainstalować pierścień blokujący za pomocą płaskiego śrubokręta do przesuń ją na miejsce. Wsuń nowe sprzęgło na wale i zainstalować za pomocą płaskiego śrubokręta wcisnąć go w rowku pierścienia osadczego.

•Zainstalować pierścień wspierający z szczypce i slajdów oporową na wale. Instalacja narzędzi case i montaż silnika do pralki. Zainstaluj śruby ustalające z gniazda i grzechotki. Podłączenia okablowania do silnik spryskiwaczy.

• Naciśnij drenażu pompy na wale silnika podkładka i zablokować zaciski ustalające. Wstać maszyny. Połączyć Betoniarka i Dokręcić śrubę oporowych z gniazda i grzechotki. Włóż osłoną przeciwkurzową tym samym i miejsce WPR na górze. Zestaw płukania dozownik na Betoniarka i wcisnąć pierścień blokujący.

•Podłącz zaopatrzenia w wodę węże do spryskiwaczy i podłączyć przewód zasilający do gniazdka elektrycznego. Pchać maszynę o ścianę i uruchomić go na krótki cykl przetestować nowe sprzęgło.