Co to jest tarcicy Osage Orange?

Co to jest tarcicy Osage Orange?

Osage orange drewna jest znany jako odporne na próchnicę i jeden z najtrwalszych lasy, które rośnie w Stanach Zjednoczonych. Bardzo gęste, Osage orange waży około 59 funtów na stopę sześcienną suszone. To ma prosto ziarna i nie jest porowate.

Historia

Osage pomarańczowe drzewa zostały wykorzystane do stworzenia płot wierszy, gdy osadnicy zaczęli mieszkać na środkowym zachodzie. To było tak twarde i odporne na gnicie i owady to był używany dla ogrodzeniowych, kiedy wynaleziono Drut kolczasty.

Cechy charakterystyczne

Osage orange drewna jest uważany za specjalność drewna i zazwyczaj nie jest zbierane do drewna, chyba że drzewa jest wysoki i prosto. Krótki płyty są bardziej dostępne niż długi drewna ze względu na charakter skręcania pni drzew. Najprostszą i najwyższych drzew są uprawiane w wilgotnych dno ziemie w pobliżu rzek i zbiorników wodnych i zapewniają najlepsze drewno jako budulec.

Obrabialności, może

Praca z Osage orange może być trudne, ponieważ drewno jest tak twardy, ciężki i gęsty. To jest piękne drewno drobnoziarnistych, który ma plamy bardzo dobrze. To jest trwałe i będzie wiek kolor średnio brązowy. Drewno nie wytwarzają zapach, gdy pracował, jednak sap mogą powodować ciężkie zapalenie skóry u osób wrażliwych.