Obozy letnie noc w Kanada

Obozy letnie noc w Kanada

Wysłanie dziecka lub nastolatka na obóz letni może pomóc mu rozwinąć umiejętności przywódczych i wspaniałe wspomnienia. Młodzież często budowania relacji przez całe życie w obozie letnim, ponieważ są one podane szansę na nawiązanie kontaktu z rówieśnikami ich wieku, którzy podzielają podobne zainteresowanie. Niezależnie od działań Twoje dziecko lubi, tam jest kanadyjski noc obozu w zależności od jego osobowości i zainteresowań.

Tim Horton dzieci obozy Fundacji

Tim Horton's coffee shopów zebrać pieniądze, aby wysłać dzieci upośledzonych do obozu za darmo w Kanada i Stany Zjednoczone. Jeśli chcesz dać dziecku tradycyjny obóz doświadczenie ale nie masz funduszy, aby wysłać je daleko, stara się go dostać to miejsce w obozie Fundacji Tim Horton dzieci w okresie letnim lub podczas marca Break. Kanadyjski Campingi znajdują się w prowincji Alberta, Ontario, Quebec i Nowej Szkocji. Kempingowicze uczestniczyć w strzelanie z łuku, jazda konna, pływanie, kajakarstwo, wyścigi z przeszkodami i wiele innych.

Tim Horton obozów zabrać dzieci, które mają 9-12 lat. Jeśli jesteś zainteresowany mianowanie Twoje dziecko na miejscu, skontaktuj się z jej szkoły i zapytać jeśli jego udział w lokalnej Tim Horton sklep właściciel szuka potencjalnych wczasowiczów. Jeśli nie, proszę szkoły, jeśli miałby być skłonny Poleć dziecku.

Tim Horton dzieci Fundacja

RR #2, 264 Glen Morris Road E.

St. George, ON, Kanada N0E 1N0

519-448-1248

http://www.timhortons.com/ca/en/Difference/childrens_about.html

Obóz Quanoes

Założona w 1966 roku, obóz Quanoes jest obozie przez cały rok znajduje się w pięknej British Columbia, biorący w górze na odcinku 50-hektarowej nieruchomości nabrzeża na Vancouver Island. Wczasowiczów uczestniczyć zarówno tradycyjne i bardziej niejasne obozu działań łącznie z góry na pokład i wody zawody z udziałem dużych, nadmuchiwane pontony i cele. Wyskoczyć pływających katapulty i cieszyć się, odbijając się na wody trampoliny. Wczasowiczów pragnących pogłębić wiarę chrześcijańską mogą uczestniczyć w budowania zespołu weekend rekolekcje przez cały rok.

Obóz Qwanoes

Pudło 250 (1148 Smith Road)

Crofton, BC, Kanada V0R 1R0

1-888-99QWANOES (997-9266)

http://www.qwanoes.ca/index.php

Obóz Walden

Położony w Bancroft, Ontario, Camp Walden oferuje dzieci i nastolatków, żeglarstwo, narty wodne, wspinaczka, ogniska, bieg na orientację, kajak potknięcia i wiele innych. Wczasowiczów do sportu będzie miłość, że Walden jest hokej, piłka nożna, tenis, piłka nożna i innych gier zespołowych. Można zatrzymać na co najmniej trzy tygodnie lub w górę do siedmiu tygodni w czasie. Najmłodszych wczasowiczów w klasach 1-3 mają możliwość pobytu na okres skrócony, dwa tygodnie. Odwiedzający spędzają noce w przestronne domki otoczone kanadyjskiej pustyni.

Obóz Walden Head Office

158 wapienia Crescent

2S4 M3J Toronto, Ontario, Kanada

1-888-254-4274

www.campwalden.ca/

EkoCamp

EkoCamp przyciąga studentów z całego świata patrząc nauczyć się francuskiego lub angielskiego. Obywateli kanadyjskich są również mile widziani. Francuscy Kanadyjczycy przyjść do poprawy ich Polski, podczas gdy anglojęzycznych Kanadyjczycy Odwiedź doskonalić swoje umiejętności francuski. Zajęcia językowe są zmieszane z tradycyjnej działalności obozu, tym łucznictwo i kajakarstwo. Obóz jest położony w Mont-Tramblant, Quebec, i lato Goście mają również okazję odwiedzić Ottawa, Montrealu i Quebec City.

EkoCamp

Ekocamp International

4433 rive Val-Morin, QC, Kanada

J0T 2R0

1-888-643-7012

http://ekocamp.com/English/indexen.htm

Obozy dla dzieci o specjalnych zainteresowaniach

Mimo, że tradycyjne overnight obozy są świetną zabawą, Twoje dziecko może być różne doświadczenia. Miłośnicy sztuki będą się rozwijać w Centauri lato Arts Camp w regionie Niagara z Ontario, Kanada. Centauri uruchamia dedykowany teatru, tańca, pisania, sztuki, muzyki, śpiewu i fotografii obozy więc można wybrać doświadczenia, który najlepiej spełnia Twoje dziecko interesów. Dla speców komputera należy wziąć pod uwagę Digital Media Academy letnich obozów. Oferuje obozy dla młodzieży w wieku 6 i tak stary, jak 18, dzieci mogą odkrywać, projektowanie stron internetowych, filmowanie i montaż, projektowanie 3D i animacji oraz wiele innych. Ten obóz działa w światowej klasy uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych i jest teraz rozporządzalny w Kanada na University of British Columbia.

Centauri Akademii ziemi Robert

RR3

2J0 L0R Wellandport, ON, Kanada

416-766-7124

http://www.centauriartscamp.com/index.htm

Digital Media Academy

1925 roku Winchester Blvd., Ste. 109

Campbell, CA, Stany Zjednoczone 95008

1-866-656-3342

http://www.digitalmediaacademy.org/