Jak zapobiegać plaży piasek erozji bez płotu

Energia wiatru do przekształcenia krajobrazu jest niekwestionowana. W pustynie i wydmy przybrzeżne obszary wieje wiatr piasek w przepiękne formacje obejmujących ogromne odległości. Zapobieganie pustynnienie i erozję często oznacza zainstalowanie linii ogrodzenia, które powstrzymywać ruchu piasku. Dużo jak ogromne struktury napowietrznych ustawiać się wzdłuż autostrad w snowy regionów zapobiegające zaspie, ogrodzenia na plaży są brzydkie. Na szczęście dostępne są bardziej estetyczne opcje, aby zapobiec erozji plaży piasek bez płotu. Przy odrobinie wyobraźni i badań lokalnych nabrzeżną florę można zapobiec piaskowej erozji poprzez bardziej naturalnych środków, za pomocą roślin i głazy.

Instrukcje

• Odwiedź lokalnego zakładu przedszkola lub specjalistów lokalnych hrabstwa doradztwa rolniczego zapytać o odmian roślin odpowiednich dla lokalizacji przy plaży piaszczystej. Wybrać odpowiednie rośliny, które apeluję do was.

•Survey określonego obszaru, gdzie chcesz, aby zapobiec erozji plaży piasek bez korzystania z płotu. Mark wierszy na piasku przy użyciu stawki. Wepchnij stawki do ziemi, aby oznaczyć wiersze. Aby wiersze prostopadle do kierunku wiatrów. Znaku wiersze, gdzie będzie sadzenie.

•Zainstalować rośliny, zgodnie ze wskazówkami drukowane na ich Tagi przedszkola. Roślina najmniejszych roślin na zewnętrznej krawędzi wierszy najbliżej do oceanu, małych i średnich zakładów dalej i najwyższych roślin w ostatnich rzędach od oceanu. Stopniowe nachylenie w wysokości roślina pomaga powoli wiatry i prace zachować plaży piasek.

•Placing głazy w ułożone rzędy będą działać aby zapobiec erozji plaży piasek bez płotu. Korzystać z głazów różnej wielkości, ale co najmniej 2 metrów wysokości. Stos głazy w wierszach. Użyj mniejszych głazów na pierwszych rzędach, średnio głazy na środku wierszy i duże głazy na ostatniej wiersze.

•Możesz głazy i rośliny dla najlepszych rezultatów. Stos głazy w wierszach. Przeplatać rzędy roślin między rzędami głazy. Sfera rozmiarów głaz i roślin, jak wcześniej wspomniano, tak, aby rozpocząć ten najkrótszy każdego i koniec z najwyższych każdego.

Porady & ostrzeżenia

  • Dużych dzienników działać, aby zapobiec erozji plaży piasek. Mogą one być włączone do systemu za pomocą głazy i roślin do tworzenia estetycznie formą kontroli erozji i naturalnych siedlisk dzikiej przyrody. Poszukaj driftwood na plaży, gdzie znajduje się twój umiejscowienie kontroli erozji oraz zaciąg go z powrotem do wykorzystania jako materiał naturalny. Miejsce w i wokół obszaru gdzie pracujesz do kontroli erozji plaży piasek.
  • Nigdy nie używaj szkodliwe chwasty lub inwazyjne rośliny tworząc plaży piaskowej erozji systemu. Tego rodzaju roślin może niekorzystnie wpływać lokalnej flory. Biura doradztwa rolniczego będą mogli cię w tym zakresie.