Jak naprawić dziurę w grzejniku

Jak naprawić dziurę w grzejniku

Części samochodowe takie jak grzejniki zużywają się z wiekiem i używać. Z biegiem czasu pęknięcia mogą tworzyć w grzejniku, powodując grzejnika do wycieku płynu. Przeciek chłodnicy będzie zostawić bałagan kałuży w twój podjazd i wpływają na osiągi Twojego samochodu. Jest to stosunkowo łatwe do naprawy grzejnika mały otwór albo roztrzaskać się. Po pierwsze Odwiedź sklep auto części i kupić rury J-B spoiny, szybkie Szpachla epoksydowa lub innych uszczelniania związek, który twardnieje po wyschnięciu.

Instrukcje

• Sprawdzanie chłodnicy na przecieki. Dokładnego przeanalizowania grzejnika i upewnij się, że wyciek płynu pochodzi od chłodnicy i nie jeden z węże.

• Zlokalizowania otworu. Jeśli otwór lub crack nie jest wyraźnie widoczne, wypełnić chłodnicy wody i sprawdzaj kapie. Po zlokalizowaniu otwór, drenażu grzejnika i suchy obszar gdzie znalazłeś dziurę.

• Chamieć obszar dziury papierem ściernym. Pozwoli to związek dołączyć do grzejnika. Uszczelniacz twardnieje na cracka i wypełnić dziurę.

• Mieszac z nożem z tworzyw sztucznych, szpatułki lub inny odpowiedni obiekt. Jeśli za pomocą szybkiego stali, formy złożone z palcami do prawidłowej konsystencji.

• Stosuje się mieszanki do otworu albo roztrzaskać. Twardnieje, związek musiał siedzieć spokojnie na minimalny okres czterech godzin.

• Napełniania grzejnika z wody i wyboru do kroplówek. Jeśli obecne są nie kapie, drenażu grzejnika i napełnić mieszaniną wody i płynu chłodzącego.

Porady & ostrzeżenia

  • Alternatywne metody naprawy dziurę w grzejniku obejmują nalewanie produktu, takie jak powstrzymać wyciek w chłodnicy przy chłodnicy jest gorąco do uszczelniania wycieków od wewnątrz. Pękanie surowe jajko do grzejnika lub dodanie małej ilości pieprzu można również czasem pracy. Jednakże przy użyciu metody surowe jajko lub zatrzymać wyciek może opuścić cząstek pływających wewnątrz grzejnika.