Jak jeździć w dużym mieście z kraju

To jest to. Miasto jazda jest bałagan. Bez względu na to, kiedy głowa zawsze są zbyt wielu ludzi na drodze, i sądząc po drodze że jesteś jazdy, wszyscy mają gdzieś być 20 minut temu. Jeśli jesteś z kraju, nie martw się. Można przeżyć swoje duże miasto jazdę bez kłopotów. Oto jak.

Instrukcje

• Uniknąć godziny szczytu ruchu. W porządku. To nie jest jazda po prostu wskazówka przyjacielskiej Rady. Jeśli jesteś nerwowy o jeździe w mieście, jest najgorszy czas wyjść na ulice w godzinach szczytu.

• Zaplanuj wcześniej i mieć sprawdzony Nawigator w fotelu pasażera. Planując trasę, mieć dobrą mapę z Tobą i staram się uliczki, gdy jest to możliwe. Ulicach oznaczone jako jeden ze sposobów są często bardziej przewidywalne i łatwiejsze do jazdy na.

• Pobyt w pasie prawicy. Nie tylko będzie można umieścić wśród bardziej ostrożni kierowcy miasta, również zapoznasz się z sposób szkodzi podczas agresywne sterowniki spróbuj przełącznik ścieżek do uniknięcia autobusy.

• Zegarek dla rowerzystów. Wiele miast ma rowerów pasa obok z prawej strony pasa ruchu. Rowerzyści mają przestrzegać tych samych znaków drogowych i sygnały samochodów. Ale, jak kierowców, niektórych rowerzystów nie przestrzegają prawa. Być na poszukiwania rowerzystów i zwrócić uwagę na jeden, kiedy zobaczysz jej.

• Bieżąco z ruchu. Nawigatora powinien być odpowiedzialny za monitorowanie znaki i szuka następnej kolei lub miejsca parkingowe. Podczas jazdy, skupić się na utrzymanie i pasażerowie bezpieczny i nic więcej.

• Zmienianie pasów kilka skrzyżowań przed ty potrzeba, aby włączyć. Mieć twój Nawigator daje pół mili ostrzeżenie przed trzeba dokonać przełomu. W ten sposób można zmienić pasy jak czujesz się komfortowo.