Co użyć do czyszczenia sosna Sap od pokładu drewna

Co użyć do czyszczenia sosna Sap od pokładu drewna

Sosny naturalnie wydzielają lepki płyn substancję znaną jako sap, który szybko przylega do różnych powierzchni i można budować z czasem na powierzchni. Sosna sap jest wyzwanie, aby usunąć z bocznicy, patio i domu drewnianym tarasem. Podczas usuwania sap z drewnianym tarasem, chemiczne lub metoda, która jest bezpieczna dla drewna, ale który jeszcze usunąć sap.

Terpentyna

Terpentyna jest jeden chemiczną, która usuwa sosna sap z drewnianym tarasem. Zastosowanie chemicznych bezpośrednio do sap lub z grubej gąbki, a następnie dokładnie zimnica sap. Tępy nóż Kit umożliwia złom od wszelkich pozostałości sap. Śledzić usuwanie przez szorowanie obszaru ze sztywną szczotką w kierunku ziarna drewna. Nie zbyt nasycić drewna z terpentyną.

Terpentyna jest dostępny w sprzęt, majsterkowanie, chemiczne dostaw, malowanie hipermarketów dostawy i sprzedaż detaliczna. Chemicznych jest bezpieczny w użyciu na drewno i okolice: trawa i krajobrazu. Nosić rękawice gumowe i nos maskę zachować chemicznych z rąk i z nosa.

Papier ścierny

Papier ścierny jest metoda-chemiczne usunięcie sosny sap z drewnianym tarasem, ale jest to metoda powolnego usuwania. Średnio ziarna ściernego umożliwia sap w kierunku drewna ziarna piasku. Użyj nowy kawałek papieru ściernego, gdy stary staje się klejem do z sap.

Pokład striptizerka

Innym sposobem na usunięcie sosny sap z przynależące jest przy użyciu komercyjnych pokładu striptizerka. Spray chemicznej na sap i za pomocą długiej rączce szczotka do rozprzestrzeniania się substancji chemicznej. Niech striptizerka pokładu stoją za 10-15 minut, następnie spłukać ją węża z wodą. Striptizerka pokładu jest bezpieczny do użytku wokół trawy i krajobrazu, ale trzeba nosić gumowe rękawice i nos maskę do ochrony siebie od chemicznych.

Uwaga, striptizerka pokładzie można zostawić rozmyte pozostałości na swoim pokładzie drewna. Umożliwia usuwanie pozostałości kawałkiem papieru ściernego średnich lub grzywny, a następnie stosować uszczelniacza z desek.

Kontynuacja

Płukania w swoim drewnianym pokładem dokładnie wodą, aby usunąć wszelkie pozostałości czystsze i SAP. W razie potrzeby wymieszać 1/2 szklanki płynu do mycia naczyń i 1/2 litry ciepłej wody w wiadrze i wlać roztwór na swoim pokładzie usunąć wszelki kurz i brud. Płukać pokład i niech suchego powietrza.