Jak znaleźć kabel zasilania do miksera Sunbeam

Jak znaleźć kabel zasilania do miksera Sunbeam

Sunbeam jest firmą, która specjalizuje się w tworzeniu produktów i urządzeń stosowanych w domu. Na przykład produkują, efektywne tostery, ekspresy do kawy, breadmakers i wafflemakers, pozwala na szybkie tworzenie tego typu produkty żywnościowe w zaciszu własnego domu. Urządzeń, takich jak ich miksery ręcznie wyciąć prace na pół, pozwalając na tworzenie dań i pieczone towarów, bez trwonienia jako dużo fizycznego wysiłku. Jeśli zdarzy ci się własne Sunbeam miksera ale mają złamane lub stracił przewód zasilania, nie musisz inwestować w nowy mikser ręczny. Zamiast tego można uzyskać wymiany zasilający.

Instrukcje

• Odwiedź oficjalną stronę Sunbeam. Kliknij na "Obsługi klienta" w górnym menu. Kliknij na "Service Center lokalizatora," znajduje się na stronie.

• Kliknij na państwie, w którym mieszkasz. Na następnej stronie pojawi się lista centrów obsługi w danym Państwie. Zawołać ten najbliżej Ciebie. Mają swój mikser ręczny obok Ciebie.

Oddaj klienta usługi przedstawiciela numer modelu i wyjaśnić, że potrzebujesz nowego kabla zasilania. Dać jej swój adres i numer karty kredytowej na jej rachunek i wysłać Ci nowe. Koszty za przewód postać około 20 dolarów w tej publikacji.