Jak zabić chwasty trwałe w dużym obszarze

Zieleni wymaga gleby zdrowe i zrównoważone dla wzrostu. Niestety sam gleby, która przynosi korzyści krajobraz rośliny również korzyści chwasty. Pozbawienie krajobraz chwastów jest coś wielu właścicieli domów są doskonale orientują się, a bitwa na bieżąco. Istnieją jednak długoterminowych rozwiązań do chwastów kontroli nawet na dużych obszarach, które nie wymagają stosowania potencjalnie szkodliwych produktów handlowych.

Instrukcje

•Użyj ciepła od plomieni chwastów zabić chwasty w różnych stadiach rozwoju. Trzymaj płomień plomieni chwastów, tuż nad lub obok chwastów. Umożliwić ciepła spalić liście i łodygi chwastów do stałej kontroli.

•Żaroodporna pojemnik wody do punktu wrzenia na kuchenkę lub w kuchence mikrofalowej. Ostrożnie wlać wrzącej wody bezpośrednio na chwasty w strefie kontrolowanej.

Mączka kukurydziana •sprinkle na ziemię w dużym obszarze mają być kontrolowane. Używać kukurydziana, ponieważ zawiera on naturalny glutenu, który działa jako przed wschodzących. Stosuje się mączka kukurydziana liberalnie do obszaru przed chwastami zaczynają się pojawiać zapobiegające kiełkowania nasion chwastów.

•Nałóż soli na ziemię, gdzie aktywnie rosną chwasty. Umieścić niewielką ilość soli wokół podstawy chwasty rosnące na więcej wybierz formant. Należy uważać, aby nie punktowy sól do roślin, jak sól zniszczy innej roślinności, jak również.

•Umieścić gazety na ziemi na pokrycie gołej ziemi, aby zapobiec chwasty, lub na chwasty do kontroli. Umieścić kilka warstw gazety na chwasty i położenie skał lub niewielkich stosy gleby trzymać papier w miejscu.