Jak czyścić filtr pompa Zmywarki Whirlpool DU1055XTSS2

Jak czyścić filtr pompa Zmywarki Whirlpool DU1055XTSS2

Zmywarce Whirlpool DU1055XTSS2 wypełnia i kanalizacji kilka razy, w trakcie każdego cyklu, aby usunąć i zastąpić zbiór brudnej wody że baseny w dolnej części urządzenia. Jak woda spływa, przechodzi przez filtr pompy, która usuwa średnio resztki żywności dużych, zanim będą mogły wejść instalacyjnych. Czyszczenie filtra pompy co kilka miesięcy zmniejsza ryzyko zablokowania, który może powodować problemy w zmywarce.

Instrukcje

•Otwórz pokrywê zmywarka i ciągnąć ramię niższe szafy z urządzenia dostępu do elementu grzejnego, pompa filtr i niższe spray. Przenieść górę szafie o ile to możliwe.

•Wyjąć cztery śruby, które posiadają plastikowe gleby akumulator do górnej części miski olejowej drenażu. Zestaw śrub z jednej strony.

•Lekko akumulator gleby i usunąć go z urządzenia. Jeśli na powierzchni znajduje się ciężkie gleby, należy uważać, aby nie puszczać skrawki wpaść do kanalizacji ściekowej.

•Myj akumulator gleby w umywalkę wodzie z detergentem i miękką szmatką. Szorować od środka spożywczego, suszone na skrawki i pozostałości przed wymianą na dnie zmywarki.

Modelować akumulator gleby z powrotem na miejsce i Przykręć wkręty. Zmywarka jest teraz gotowy do użytku.

Porady & ostrzeżenia

  • Wytrzyj powierzchnię gleby akumulator czystego ręcznikiem papierowym pod koniec każdego prania lub jako niezbędne.