Jak rozwiązywać problemy z Briggs idealna Stratton Quantum 6,5 HP

Jak rozwiązywać problemy z Briggs idealna Stratton Quantum 6,5 HP

Briggs & Stratton jest producentem małych silnik, która dostarcza silniki do wielu producentów kosiarek do wykorzystania w ich podwórku maszyny. Briggs & Stratton Quantum 6,5 HP jest przesunięcie 11.57 centymetrów sześciennych i pojemność oleju 20 uncji płynu. Silnik Briggs & Stratton Quantum 6,5 HP może wymagać świecy zapłonowej, elektromagnetyczne i gaźnika Rozwiązywanie problemów, ale na szczęście nie potrzebujesz pomocy profesjonalne Rozwiązywanie problemów i Naprawa silnika Briggs & Stratton.

Instrukcje

•Ułatwienie kosiarki i wyłącz aparat HP Briggs & Stratton Quantum 6.5.

•Otwórz osłona silnika i Znajdź iskra wtyczki po prawej stronie silnika HP Briggs & Stratton Quantum 6.5. Upewnij się, że drut cienki, czarny zapłonu nie zostało odłączone. Przesuń go powrotem do punktu wstawiania tylne na świeca zapłonowa Briggs & Stratton jeśli go ma.

•Wymieniæ świecy czy starego plugina widoczny jest zużyty lub ma czarny lub brązowy korozji na jego końcu. Wyciągnij przewód zapłonu z tyłu świecy zapłonowej i włóż go do nowych zapłonowa Briggs & Stratton.

•Postępuj zgodnie czerwony drut terminali baterii kosiarka z powrotem do cewki. Przewód ten musi być podłączony do elektrozaworu boczne śruby. Umieść końcówki przewodu na śruby i zaciśnij na miejscu za pomocą Klucz nasadowy, jeśli to konieczne.

•Ustaw Zawór iglicowy na gaźnik Briggs & Stratton Quantum 6,5 HP Jeśli silnik pracuje szorstki i rozpylania. Włączyć silnik i Włącz zawór wszystko ten droga wobec prawo. Włącz zawór stopniowo z powrotem do lewej, jeśli silnik Briggs & Stratton kontynuuje działanie surowca. Słuchaj silnika jak sobie stopniowego dostosowania do zaworu do naniesienia pokryć metodą napylenia przystanków.

•Zamień wyłączyć silnik i znaleźć nakrętki na spodzie Briggs & Stratton Quantum 6,5 HP gaźnika w misce Jeśli utrzymują się rozpylania problemy z silnikiem. Umieścić naczynie pod ten orzech w oczekiwaniu na gaz, który będzie wyciekać, na jego usunięcie.

•Poluzować i wyjąć nakrętka gaźnika przy użyciu klucza nasadowego. Upuścić nakrętki w roztworze do czyszczenia gaźnika i zaschniętych wszelkich osadów i gruzu. Czekać, jako wykończenie gazu odprowadzanie do naczynia.

•Wyjąć teraz luźne gaźnik Briggs & Stratton Quantum miska z montażu silnika i wyczyścić wnętrze ściereczką. Ustawić go w miejsce podczas sporządzony.

•Tighten orzech do dolnej części gaźnik Briggs & Stratton Quantum 6,5 HP z Klucz nasadowy.