Domowe T-stanowisko kierowcy

Jest to stosunkowo proste, aby kierowca T-post domowej roboty. Jest to w zasadzie kawałek rury, która przesuwa się w górę iw dół T-post, dwa uchwyty, aby trzymać się i ciężkie blachy stalowej w górnej części potoku do jazdy T-post w ziemię.

Wybierając odpowiednie rury

Harmonogram 40 rur stalowych jest ciężkie wystarczy stanąć do skutków jazdy T-Post w ziemię. Dobry rozmiar jest jedna o średnicy 2-calowy i od 30 do 36 cali długości. Ekonomiczny wybór byłoby wykorzystanie wykorzystanych rur.

Instalowanie uchwyty

Dwa uchwyty będą musiały być spawane po przeciwnych stronach przewodu. Te mogą być z 1/2-calowy cały czas, że jest około 24 cali. Cały czas powinny być kształtowane za pomocą młotka i vice w wąskie, 3-calowy x 12 cali długości pół prostokąt. 3-calowy kartę, która będzie być spawane na rurze, rozszerzy się od każdego końca pół prostokąt. Spoiny karty, zarówno górne i dolne, po przeciwnych stronach przewodu.

Pobijania

Użyj co najmniej 1/2-cal grubości blachy stalowej Cap sterownik T-Post. Spoiny to mocno w miejscu, jak trzeba będzie to najbardziej stres podczas używany.