Marek Breadmakers

Pieczenia chleba idealny nie musi być trudny i czasochłonny proces. Twórców nowoczesnych chleb zostały stworzone, aby przyspieszyć proces i zdążyć łatwiejszy wobec cieszyć się świeżym chlebem. Wynik zależy nadal gotować, aby dodać właściwe składniki w odpowiedni sposób w odpowiednim czasie, ale te maszyny daje początek pomocne. Jak każdy model różni się, chleba i herbaty podręczniki są zasobem receptur, porady i wskazówki na uzyskanie lepszego bochenek.

Oster

Expressbake chleb maker umożliwia tworzenie bochenek maksymalnie 2 kg. w rozmiar. Urządzenie pochodzi z dziewięciu chleb ustawienia i ustawić inne ciasta lub dżem. Jednostka oferuje wyświetlacz LCD.

Expressbake 58 minut przygotowuje 1, 1,5 lub 2 lb. poziome kocha na patelni nonstick aluminium, według strony internetowej Oster. Firma zaleca, aby przed użyciem metalowych przyrządów na patelni bochenek, gdyż mogą one uszkodzić powłoka nonstick. Urządzenie oferuje 18 ustawienia, trzy opcje kolorów skorupy i 50 receptur. Zachowaj ciepłe funkcja posiada swój chleb na 60 minut, a Expressbake ma sygnał na dodatek składników i zegar piec opóźnienia. Urządzenie zawiera duży wziernik, owalny i cool touch zewnętrzne. Ta wersja posiada trzy kroku programowania dla łatwości użytkowania i sprawia, że chleb w ramach godzin. Do wypieku pieczywa zawiera nawet czasowym opóźnieniem Chleb pszenny ustawienia do zmiękczenia składników na lepsze wyniki.

Panasonic

Model SD-RD250 został stworzony z Płaska konstrukcja do zajmują mniej miejsca na licznik, według strony internetowej Panasonic. Pan chleb pochodzi z powłoki odporne na zarysowania, non-stick diament fluor i dojście do pomocy w usuwaniu Pan z maszyny.

Do wypieku pieczywa zawiera tryby do pizzy, makarony, francuski chleb i ciasto i oferuje szybki piec. Kucharze mogą wybrać kolor skórki i wybrać z dwóch rozmiarach bochenek. Urządzenie posiada duży wyświetlacz LCD, dźwiękowe i wizualne gotowy liczniki i automatyczne dozowanie składników, dodać w takich jak owoce i orzechy.

SD-YD250 oferuje podobne funkcje, ale zawiera dozownik automatyczny drożdży. Jednostka ta oferuje zamkniętych funkcja guziki pod kątem łatwości czyszczenia i piec opcji opóźnienia. Panasonic jest oparty w Ameryce Północnej i Japonii, z 50 lat w biznesie za nazwę.

Breadman

Według strony internetowej Breadman TR520--służyć gotuje od początkujących do zaawansowanych--zawiera poziomy bochenka patelni i funkcje, które umożliwiają kucharzy utworzyć ciasto pizzy czy makaronów oprócz pieczywa. Funkcje bochenka patelni nonstick powłoka, która czyści szybko i łatwo i pozwala chlebów pochodzą z patelni nieuszkodzone. Breadman oferuje również nonstick wyrabia wiosła. Urządzenie tworzy 1, 1,5 i 2 lb. chlebów, z opcji ustawienia skorupa, szybkiego piec i opóźnić piec.

TR2700 konwekcyjne model zawiera owoców i orzechów dozownik na dodanie aromatów do swojej pieczywa. Dozownik działa automatycznie we właściwym czasie w cyklu. Urządzenie zapewnia 16 zaprogramowane funkcje, w tym low-carb, glutenu i szybkiego pieczenia cykli. Maszyna ma również funkcję, która zapisuje osobiste receptur. Funkcja pauzy, nienagrzewające się uchwyty i wyświetlanie okna okrągłe, małe dodatki, które może mieć duże różnice w wygody użytkowania. Kucharze można również przygotować dżem w wypieku pieczywa.