Jak rosną długi szyi żółty Squash

Żółty squash długiej szyi jest szereg delikatny summer squash, który zazwyczaj jest uprawiana na zewnątrz latem ciepłe. Żółty squash ma składników odżywczych takich jak mangan i witaminę C i jest niezwykle płodny. Dwa zakłady może wspierać rodziny cztery 's summer squash potrzeb przez cały sezon, jeśli rośliny produkują również. Żółty squash jest przygotowany w zapiekanki, smażone potrawy, sałatki i zupy i na grilla. Jest to kolorowy dodatek do ogrodu, a także talerzu.

Instrukcje

•Sow nasiona albo bezpośrednio w gruncie lub w doniczkach 1-onch głęboko w glebie. Siane bezpośrednio do podłoża, to należy po wystąpieniu ostatni mróz. Jeśli za pomocą garnki to może zrobić kilka tygodni wcześniej tak długo, jak garnki są przechowywane w pomieszczeniu w pokoju z dużą ilością światła słonecznego. Nasiona roślin 24 do 48 centymetrów od siebie dać pokój dla rośliny rosną. Jeśli za pomocą garnki, jeden do dwóch nasiona roślin na pot. Nasiona roślin na obszarach, które otrzyma co najmniej sześć godzin bezpośredniego światła słonecznego dziennie.

•Wskaźnik rośliny dobrze. Żółty squash długiej szyi wymaga dużo wody przez cały sezon do utrzymania ich uprawy prolifically. Powinni dostać co najmniej 6 cali wody co dwa do trzech dni.

•Należy chronić rośliny przed owadami jak świder squasha sadząc pachnące kwiaty takie jak nagietki wokół rośliny do squasha. Lawenda zioło również działa dobrze. Sadzenie cebuli wokół rośliny squasha może mylić owady. Rotenon kurzu, organiczną odstraszający owad, znany jest również do pracy.

•Dodaj kompostu lub bogatych potting gleby na obszarze wokół rośliny, aby pomóc im wyrosnąć na zdrowe rośliny.

•Pick 45 do 55 dni siewu nasion dyni. Gdy do squasha są gotowe do odbioru będą około 6 cali długości. Squash to rosną dłużej, niż że nie są tak smaczne, ponieważ stają się trudne.

•Harvest długo szyi żółty squash co drugi dzień, jak rosną bardzo szybko, kiedy rośliny zaczynają produkcję.