Jak dołączyć do cementu ściany bez śrub

Jak dołączyć do cementu ściany bez śrub

Najemców nie rozpaczaj. Jeśli masz ściany cementu, ale nie można umieścić otwory w nich, można nadal powiesić zdjęcia i grafiki na nich, mocowania samoprzylepne haczyki do różnych celów. Te haki są w małych, średnich i dużych rozmiarach i są przeznaczone do przechowywania ciężar właściwy. Ocena wagi jest drukowany na opakowaniach tych haczyków, powinno zostać odnotowane przed wiszących elementów na ścianie. Upewnij się, że powierzchnia jest czyste, dzięki czemu klej wsparcie na haki przylega poprawnie.

Instrukcje

•Nałóż tarcie alkoholu do powierzchni ściany, gdzie zamierzasz dołączyć hak. Przetrzeć powierzchnię delikatnie aby upewnić się, że jest czysty. Umożliwić ściany do wyschnięcia.

•Wyjąć stronie hakiem podkład na pasek kleju, który przyszedł z hakiem. Centrum pasek nad z tyłu hak i naciśnij go na miejsce. Pocierać palcami na pasku do upewnij się, że to mocno siedzi z tyłu hak.

•Peel poparcie od ściany bocznej taśmy. Wyrównaj hak na ścianie gdzie zamierzasz dołączyć hak. Naciśnij go w miejsce o ścianę. Umożliwić klej do zestaw dla co najmniej jedną godzinę przed rozpoczęciem korzystania z hakiem.

Porady & ostrzeżenia

  • Dołączyć serii haki do ściany cementowe stworzyć ścianę ogniskowej pełnej grafiki i zdjęć.
  • Uważnie śledzić wagi wytyczne dla haków.