Stosunek octu do wody do czyszczenia dywanów

Stosunek octu do wody do czyszczenia dywanów

Ocet jest bezpieczne i skuteczne czyszczenie wykładzin i dywanów. Przy użyciu octu pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, jak galon ocet kosztuje znacznie mniej niż produkowane dywan czyszczących. Różnych ocet do proporcji wody są wykorzystywane w zależności od rodzaju czyszczenia dywanów potrzeb.

Miejscu czyszczenia

Usunąć mały dywan miejsca przez napełnienie butelki z rozpylaczem z 1 części octu i 5 części wody. Spray miejscu i umożliwić rozwiązanie ocet moczyć przez kilka minut, zanim tarcie to czystą ściereczką. Powtórzyć proces, dopóki nie ma miejscu.

Usuwanie plam

Głębokie bluza set-in plamy i zabrudzenia są usuwane z roztworem 1 część soli, 1 część boraksu i 4 części octu. Rozpuścić boraks w ocet i sól. Pocierać mieszanki do plam i pozostawić do wyschnięcia, a następnie próżni. Dla trudnych plam ponownie zastosować rozwiązanie, aż plama nie ma.

Przywrócenie dywan

Przywrócić dywany obskurny i noszone przez mieszanie 1 część octu z 16 części wody. DIP czyste miotła w roztworze i szczotka dywan. Unikaj chodzenia na dywanie, aż wyschnie. Dywan wątki będą ożywiać się i octu pomoże zapobiec pleśni w dywan.

Głębokie czyszczenie

Używać 1 szklanka octu dla każdego galon wody w dywan maszyna do czyszczenia. Nie należy używać chemia gospodarcza bezfosfatowa roztworem octu. Głębokie czyszczenie dywanów zgodnie z instrukcjami producenta.