Jak pozbyć się zapachu oleju napędowego

Wycieki oleju napędowego na wynikach odzież w silny i nieprzyjemny zapach, który może okazać się trudne do usunięcia. Jedną z opcji jak pozbyć się zapachu oleju napędowego jest wysłać swoje ubrania do pralnia chemiczna. Lub, można je prać w domu. Może trzeba leczyć plama kilka razy, aby całkowicie pozbyć się zapachu oleju napędowego. Podczas pracy z olejem napędowym, może chcesz nosić stare ubrania, tylko w przypadku wycieku.

Instrukcje

•Nałóż prania wstępnego przygotowania produktu do obszaru odzieży o zapachu oleju napędowego. Iowa State University ostrzega, że Diesla renderuje ubrania łatwopalne, więc używaj detergentów na bazie odplamiacz. Nigdy nie używać produktu, który jest na bazie rozpuszczalników do pozbyć się zapachu oleju napędowego.

•RUB prania wstępnego przygotowania produktu do odzieży. •Zapoznaæ umożliwiające produktu zestaw do plamy przed umyciem.

•Myj ubrania w pralce w cyklu ciepłej wody, przy założeniu, że ciepłej wody nie uszkodzić swój szczególny rodzaj odzieży. Wyprać wszystkie ubrania Diesla Witraż w oddzielną pralnią obciążenia od innych ubrań. Korzystać z regularnego prania, dodając więcej lub mniej w zależności od ilości ubrań, które są mycia.

•Sniff ubrania po cyklu mycia jest kompletny. Jeśli już zapach oleju napędowego, jest bezpieczne, aby umieścić w suszarce. Lub może wyschnięcia, jeśli wolisz. Jeśli zapach oleju napędowego, powtórz kroki do usuwania plam, aż zapach już nie ma.