Jak do renowacji biały zlew Corian

Jak do renowacji biały zlew Corian

Corian jest marką dla materiałów stałych powierzchni, produkowane przez DuPont. To jest bardzo trwałe i odporne na wiele nadużyć. Z biegiem czasu, Corian mają tendencję do utraty jej połysk i wymaga polerowania. Polerowanie usunie wszelkie zadrapania, które mar powierzchni Twojej Corian. Corian umywalki może wymagać bardziej regularne polerowania niż liczniki ze względu na fakt, że one wytrzymać więcej przemocy. DuPont zaleca różne techniki dla różnych wykończeniach Corian. Pochłaniacze są tylko produkowane w satyna/matowe wykończenie i tak powinno być traktowane zgodnie z tymi instrukcjami.

Instrukcje

• Napełnij parafiną umywalka z równych części wybielacz i wody i pozostawić siedzieć na 15 minut. To będzie dezynfekcji zlewu i usunąć wszelkie plamy z powierzchni zlew. Spłukać czystą wodą. Suche umywalka z ręcznikiem.

•Lekko tłumić kawałek papierem ściernym gradacji 180. Piasek zlewu w ruch kołowy do usuwania widocznych zarysowań. Działa na głębokie zadrapania przez szlifowanie wzdłuż zarysowania, potem wraca na zarysowania pod kątem 90 stopni. Powtórz ten proces aż do zadrapanie ma. Nadal szlifowania całej zlewu, aby utrzymać nawet wykończenie. Wymazać szlifowaniu pył z wilgotnym ręcznikiem.

•Przełączanie drobniejsze, 220-ziarna ściernego. Zlew w podobnym tempie, piasek, szlifowanie wszystkie części do pracy na każdej linii pozostawione przez gruboziarnisty piasek papieru. Wymazać szlifowaniu pył z wilgotnym ręcznikiem.

Szukanie przejście na drobniejsze i subtelnie sandpapers, aż do osiągnięcia żądanej połysk.

•Użyj gąbki zarośli i Softscrub płynu do szorować wewnątrz zlewu. Czyścić cały zlew. Proces ten będzie buff zlew, dzięki czemu wyglądają zupełnie nowe.

Porady & ostrzeżenia

  • Dla regularnej pielęgnacji i konserwacji czyszczenia zlewu Corian wybielacz części czystsze lub równe na bazie amoniaku i wody. Utrzymania silnych środków chemicznych takich jak czyszczenia pieca od swojej powierzchni Corian lub zmywacz. Użyj Softscrub i gąbki zarośli na trudne plamy.